Ważne głosowanie w PE! Ideologiczny raport C. ZUBER atakuje rodzinę [apel]

Niezależna Gazeta Obywatelska1

Parlament EuropejskiW poniedziałek, 10 marca, odbędzie się na forum Parlamentu Europejskiego debata nad raportem będącym rocznym sprawozdaniem na temat równości pomiędzy kobietami i mężczyznami w Unii Europejskiej (sprawozdawcą jest deputowana portugalskich socjalistów Inês Cristina Zuber), a we wtorek głosowanie nad jego przyjęciem.

http://www.citizengo.org/pl/5244-rodzina-uwazana-za-przeszkode-prosimy-o-odrzucenie-raportu-c-zuber

Ten nasiąknięty lewicową ideologią dokument jest sprzeczny z prawem traktatowym UE, z Kartą Praw Podstawowych oraz z orzecznictwem Wielkiej Izby Trybunału Sprawiedliwości UE. Forsuje te same postulaty, które odrzucono już raz w raporcie Estreli.

Raport Zuber postuluje „prawo do aborcji” i tym samym stygmatyzuje państwa takie jak Polska, które chronią życie ludzkie w prenatalnej fazie jego rozwoju. Promuje również wdrażanie polityki gender mainstreaming od wczesnego dzieciństwa w szkołach publicznych. Sprawozdanie postuluje zrównanie homoseksualnych związków partnerskich z małżeństwem!

Europejska Partia Ludowa zgłosiła projekt alternatywnego raportu (którego autorem jest Mariya Gabriel). Jednak nie różni się on istotnie od raportu Cristiny Zuber, przez co nie stanowi prawdziwej alternatywy!

Debata nad tymi raportami odbędzie się w poniedziałek, a następnego dnia oba projekty zostaną poddane pod głosowanie na posiedzeniu Parlamentu Europejskiego. W trosce o ochronę małżeństwa, rodziny i ochronę życia najsłabszych dzieci, europosłowie powinni zagłosować przeciwko obydwu projektom.

Zachęćmy ich do tego: http://www.citizengo.org/pl/5244-rodzina-uwazana-za-przeszkode-prosimy-o-odrzucenie-raportu-c-zuber.

Dziękuję za wspólne działanie w tej sprawie.

 

Serdecznie pozdrawiam w imieniu międzynarodowego Zespołu CitizenGO

  1. Irena
    | ID: 76021133 | #1

    A co tam siedzi w głowach tych europarlamentarzystów,to tylko jeden Pan Bóg wie. !?
    Zamiast zajmować sie sprawami gospodarczymi,aby nakarmic rodzaca sie ludzkosc,bo przeciez ona bedzie sie rodzić,chyba ze panów poddadza zabiegom kastracji !?
    .Tak jest stworzony swiat,i posłowie tego nie zmienia. Musza Siebie zmienić,musza zmienic myslenie. Ale czy sa zdolni do takich”poswieceń” ???????????…Póki co -obserwujmy pogłebiajaca sie głupote.

Komentarze są zamknięte