Sukces projektu NZS UO. Ponad 300 osób wysłuchało wykładu Jana Pospieszalskiego [wideorelacja]

Niezależna Gazeta Obywatelska3

Pospieszalski Jan na UO 056 (1024x681)Wczoraj w Opolu na spotkania w ramach cyklu „Gender – szansa czy zagrożenie?”, przybyło dużo ponad 300 opolan.  Aula Stara UO przy ul. Oleska 48 pękała w szwach. Trzeba było dostawiać krzesła, a część musiała stać lub siedzieć na schodach. Prelegentem był Jan Pospieszalski, którego w Opole środowisko patriotyczne dawno nie gościło.  Spotkanie zaczęło się opisem sytuacji na Ukrainie, którą znany dziennikarz żył przez ostatnie tygodnie. Następnie przeszedł do meritum spotkania, którym  było zagrożenie płynące z ideologii gender. Wykład był przemyślany i bardzo dobrze przygotowany przez autora. Wkrótce będzie obszerna relacja na naszej stronie.

Tymczasem zachęcamy do oglądania zdjęć z tego wydarzenia. Więcej o projekcie na www.gender.opole.pl. Następnym gościem będzie w marcu  Tomasz Terlikowski, redaktor naczelny Fronda.pl Patronat medialny nad całym wydarzeniem objęła redakcja NGO. Liderem całego cyklu jest Niezależne Zrzeszenie Studentów UO, studentom gratulujemy wytrwałości w dążeniu do realizacji pomysłu.

tk

 

 1. Eleonora
  | ID: b2aa395a | #1

  Buty pana Janka były słodkie….
  Zabrakło mi opornika w sweterku :)

 2. z Niemodlina
  | ID: d0f05468 | #2

  W Głosie Helmuta oczywiście cisza, w zeszłym tygodniu rozpisywali się o ks. Lemańskim i jego wizycie w Opolu, wniosek z tego taki, że najpierw trzeba zrobić karierę w TVN i GW, aby w NTO coś napisali :) :)

 3. qaz
  | ID: 4016993a | #3

  Słabe zdjęcia

Komentarze są zamknięte