Wipler rozstaje się z Gowinem

Niezależna Gazeta Obywatelska3

wiplerPrzemysław Wipler ma jutro o 11.30 ogłosić odejście z Polski Razem Jarosława Gowina. Będzie próbował utworzyć w Sejmie koło zwolenników Janusza Korwin-Mikkego. Według informacji „Rz”, Wipler przekazał wiele postulatów Gowinowi. Chciał m.in. zmian w warszawskiej strukturze Polski Razem i połączenia sił z ugrupowaniem byłego lidera Unii Polityki Realnej. Dziś poseł spotkał się z Gowinem w Sejmie. – Nie udało nam się osiągnąć porozumienia. Jestem w stałym kontakcie z Januszem Korwin-Mikkem. Chciałbym jego formacji złożyć propozycję współpracy – mówi „Rz” Wiple

Jeszcze prokuratura chce uchylenia imunitetu posła Wiplera. Stołeczna prokuratura skierowała do Prokuratora Generalnego wniosek o uchylenie przez Sejm immunitetu posła Przemysława Wiplera, któremu chce zarzucić naruszenie nietykalności i znieważenie policjantów. Poseł powtórzył dziś, że sam zrzeknie się immunitetu. Wiplerowi grozi do 3 lat więzienia.

http://rp.pl/artykul/1073895,1088672-Wipler-odchodzi-do-Gowina–chce-wspolpracowac-z-Korwin-Mikkem.html

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15495011,Prokuratura_chce_uchylenia_immunitetu_posla_Wiplera_.html

tk

 1. Irena
  | ID: 772dae75 | #1

  Niech sie schodzą i rozchodzą. Zabawa w kotka i myszke. A tutaj o państwo polskie chodzi.A ze brutalami są. ??..Nic nowego. Głupie chłopisko.I tyle. Polityk musi być wzorem dla innych. Ni ma,zmiłuj się Boże.!!!!! Musi sie sam pilnować . Tym bardziej,ze jest ojcem rodziny.

 2. JT
  | ID: 87384e02 | #2

  To było do przewidzenia – tylko żeby w sejmie z marihuaną nie latał i pistoletami.

 3. WAŻNE
  | ID: 87384e02 | #3

  Z ZIOŁEM I PISTOLETEM CHYBA PO SEJMIE LATAĆ NIE BĘDZIE !

Komentarze są zamknięte