Warszawiacy, NOP, MW, Prawica RP, razem w obronie dzieci [fotorelacja]

Autor Obywatelski1

1623453_589205111155334_1918018162_nW samo południe w niedziele 2 lutego 2014 odbył się na Placu Zamkowym więc w obronie dzieci. Wzięło w nim udział kilkuset: warszawiaków, działaczy NOP, MW, Pawicy RP Marka Jurka, i wielu organizacji pozarządowych. Podobne manifestacje miały miejsce też w Madrycie, Paryżu, Brukseli i Rzymie. Uczestnicy warszawskiej manifestacji szczególnie solidaryzowali się z francuskimi protestami.

Protest został zorganizowany w związku z głosowaniem w Parlamencie Europejskim, które ma na celu zakaz dyskryminacji, czyli prawo do adopcji, małżeństw, dostępu do zawodu nauczycieli i wychowawców dla lesbijek, gejów, biseksualistów, transseksualistów i innych nie heteroseksualistów – nawet wbrew woli rodziców dzieci. Celem rezolucji jest też zmuszenie państw członkowskich do stworzenia instytucji broniących praw nie heteroseksualistów.

Adopcja dzieci przez homoseksualistów została wprowadzona w Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Belgii, Holandii, Danii, Szwecji, Norwegii, i pod pewnymi warunkami w Finlandii, Niemczech, Szwajcarii i Słowenii.

Jan Bodakowski

  1. Irena
    | ID: 23351248 | #1

    Dzieci nalezy bronic i to wszelkimi metodami.Parlament Europejski, w wiekszosci,to ludzie, nie posługujacy sie rozumem.Dzieki za fotorelacje.

Komentarze są zamknięte