Wygrana Gwardii, ZAKSY i Orlika. Przed nami wielkie emocje

Autor Obywatelski1

W ostatni ngopole-sport-maleweekend polscy sportowcy w Soczi odnieśli niesamowite sukcesy. Dwa złote medale zatrzęsły sportowym światem w posadzkach. Kamilowi Stochowi i Zbigniewowi Bródce oczywiście gratulujemy, ale – jako mieszkańcy województwa opolskiego – cieszymy się także z osiągnięć naszych lokalnych drużyn.

A te są niebagatelne. Gwardia Opole wygrała mecz „za 4 punkty” z ostatnią w tabeli drużyną z Legionowa 24:22 mimo, że do przerwy przegrywała już 9:13. Świetny mecz i ważne zwycięstwo pozwalają optymistycznie patrzeć w przyszłość. Dzięki wygranej Gwardziści wyprzedzili w tabeli Piotrkowianina i obecnie zajmują 10 miejsce, gwarantujące udział w barażach o utrzymanie. Najbliższe spotkanie rozegrają w sobotę o godzinie 18 w Kwidzynie, gdzie podejmie ich miejscowy MMTS, mający w dorobku jedynie 4 punkty więcej. Wszyscy trzymamy kciuki za opolskich szczypiornistów i liczymy na niespodziankę.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle pokonała na wyjeździe AZS Częstochowa i nadal liczy się w walce o czołową trójkę. Kluczowe będzie najbliższe, środowe, spotkanie – do Kędzierzyna-Koźla przyjedzie niezwykle trudny zespół Resovii Rzeszów. Emocje gwarantowane !

Orlik Opole dwukrotnie pokonał Legię Warszawa (5:1 i 6:2) w meczach I ligi w hokeju na lodzie. Pozwoliło im to zająć trzecie miejsce w tabeli. Gratulujemy.

KM

  1. Irena
    | ID: a47141b3 | #1

    Gratulacje dla p.p.Kamila i Zbigniewa. Wielkie wrazenie na mnie zrobił pan Zbigniew.moze dlatego ze lubie łyzwy i to wszystko, co z nimi jest zwiazane.
    A lokalne druzyny tez zaskakuja wynikami.Gratuluje i tak dalej grać i bramki zdobywać.

Komentarze są zamknięte