Cmentarna wizyta Tuska w Opolu

Redaktor Obywatelski8

TUSKZ okazji rozpoczęcie inwestycji związanej z rozbudową Elektrowni Opole z wizytą w naszym regionie zagościł premier Donald Tusk. Był wszędzie i nigdzie – tradycyjnie.

Dla jednych wizyta polskiego premiera w Opolu to wielkie wydarzenie. Dla mnie to pr-owskie zagranie podobne do zabawy klockami w mieszkaniu pewnej rodziny z Płocka. Gdy pojawiały się prawdziwe problemy z rozbudową Elektrowni Opole, premier umywał ręce. To inicjatywy i upór lokalnych działaczy oraz części polityków doprowadziły do rozpoczęcie inwestycji. Tusk jak zwykle spija tylko śmietankę.

Przeczytałem, że premier pojawił się na pogrzebie malutkiej Juli Bonk. Tego wolę już nie komentować. Ale napiszę jedno: człowiek, który uparcie broni i utrzymuje na stanowisku ministra zdrowia Bartosza Arłukowicza – nie powinien uprawiać tejże grobowej polityki. Arłukowicz nie radzi sobie na stanowisku. To za jego kadencji umarło w szpitalach najwięcej małych dzieci. Służba zdrowia funkcjonuje coraz gorzej i nie byłoby problemu malej Juli, gdyby rząd i sprawnie działający minister rozwiązywali problemy pacjentów.

Ale cóż, fotki z pogrzebu obiegły cały kraj, a z otwarcia EO, pojawiały by się tylko w serwisach ekonomicznych…

Łukasz Żygadło

 1. JT
  | ID: b4537cb4 | #1

  Te panny na zdjęciu się cieszą – z czego ? ? ? Że będą 7 lat dłużej TYRAĆ – no niestety jak dla nich będą zwolnione przy zmianie władzy i czeka je praca fizyczna za granicą , albo znaczna zmiana trybu życia -ciężka praca fizyczna bez „13”. Wygrana to także fanty; PiS nie może popełnić błędów z 2005 roku – trzeba do zera wyczyścić !

  RUDY się zbłaźnił (jedno z jego najPOważniejszych zbłaźnień w historii jego 7 lat rządów)

  http://niezalezna.pl/51921-cztery-medale-i-pogrzeb-nekrofil-hiena-obrzydliwy-lans-tuska-na-pogrzebie-dziecka

  http://niezalezna.pl/51927-po-wczorajszej-ustawce-jest-nagroda-tusk-chce-debaty-z-kaczynskim-ale-w-tvp

 2. JT
 3. JT
 4. Irena
  | ID: 6cb5d0e9 | #4

  Dobrze ujete…..Dwulicowosc…..A przeciez pod rzadami pana Tuska umarło duzo dzieci,bo za czasow PO '”partii miłosci”,….. lekarze zchamieli. !!!!!!…Niestety….Przykre ale prawdziwe.!!!!!! Udział w pogrzebie małej dziewczynki, przez premiera, moze i grzeczny, ale ,ja bym sie tysiac razy zastanowiła, bedac na jego miejscu.
  Dobrze,ze budowa Elektrowni w toku. Tylko sie cieszyć.Zdjecia i filmiki dać do telewizji Trwam,i wszyscy beda widzieli, kto i jakie zasługi poczynił,aby polski węgiel nam słuzył, i aby Elektrownia rosła.pozdrawiam

 5. JT
 6. z Niemodlina
  | ID: e0ea5dc1 | #6

  Dlaczego polskojęzyczne media POkazywały Donalda T. na cmentarzu w Opolu czy w roli komentatora sportowego, a ani słowem nie wspomniały już o przemówieniu Donalda T. dotyczącym MNiejszości ????? Może, aby nie drażnić mieszkających w POlsce Polaków, bo z jednej strony „polskość to nienormalność” a z drugiej niemieckość to atut i POwód do dumy, prawda ? :)

  http://www.vdg.pl/pl/article/1547-premier-tusk-w-opolu-musimy-zaakceptowac-nasza-niemiecka-przeszlosc

 7. kominiarz
  | ID: 9e4ee73f | #7

  Taka to jego taktyka, że lubi się promować. Jak widać pelikanów nie brakuje – łykają wszystko….
  https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1/1009963_619397181440822_54066861_n.jpg

 8. Krzysztof
  | ID: b0c94fb8 | #8

  Herr Tusk w Opolu: Musimy zaakceptować naszą niemiecką przeszłość.

  http://www.vdg.pl/pl/article/1547-premier-tusk-w-opolu-musimy-zaakceptowac-nasza-niemiecka-przeszlosc

Komentarze są zamknięte