Zostań współtwórcą ambitnych treści na NGO!

Niezależna Gazeta Obywatelska1

Zer (8) fot. Tomasz J. KostyłaNasz kolega redakcyjny Tomasz J. Kostyła autor pięknych fotorelacji na NGO oraz cieszącego się dużą popularnością wywiadu o rodzinie Borensztajnów. Zwrócił się do mnie z ambitną propozycją. – Jest możliwość zrobienia dobrego materiału prasowego – mam tu na myśli cykl – dotyczącego kwestii, która jeszcze nie była chyba poruszana w taki sposób. Chodzi o Polaków żydowskiego pochodzenia, którzy są polskimi patriotami – mówi Tomasz J. Kostyła. Okazuje się, że są takie osoby, które funkcjonują, udzielają się mniej lub bardziej jawnie w życiu publicznym. Niektórzy mają przodków z Beitaru, inni po prostu sami tak czują i zamieszkują w Małopolsce.

Taki cykl reportaży wiąże się z wyjazdem w teren i dobrze by było jakby znalazły się środki. Myślę ze w przeciągu 3-5 dni można wszystko zebrać (zdjęcia, nagrania, notatki) a potem puszczać na NGO cyklicznie –  mówi Kostyła.

Koszt całej wyprawy szacujemy maksymalnie w kwocie 1 500 zł. Pomyślałem, że zwrócę się otwarcie do naszych stałych czytelników, osób które szanują naszą pracę są naszymi komentatorami, przyjaciółmi rozsianymi po całej Polsce. Tak więc pytam Was czy chcecie poznać historię świadków jeszcze nieodkrytą? Tego prawdopodobnie nikt nie robił (poza jednym filmem), więc materiał wydaje się być ciekawy.

Jeżeli byliby Państwo zainteresowani wsparciem finansowym i chcą zostać współtwórcą NGO prosimy o dokonanie  przelewu na podane poniżej konto bankowe z tytułem: „Darowizna na artykuł specjalny”. Każdy darczyńca otrzyma wydania papierowe archiwalnych wydań NGO oraz z napisanym artykułem wraz z podziękowaniami imiennymi. Nie ukrywamy, że każda nawet najmniejsza wpłata jest dla naszego stowarzyszenia bardzo ważna. Z góry serdecznie dziękujemy!

BRE Bank SA – Oddział w Opolu
11 1140 1788 0000 2464 5400 1001

Tomasz Kwiatek

  1. Irena
    | ID: 03c1fe74 | #1

    Popieram.Dofinansuje.Niech zostanie dla przyszłych pokoleń.Dobra myśl wprowadzona w czyn kosztuje.zarówno pracy jak i pieniędzy.

Komentarze są zamknięte