NGO Gliwice: Ruszają szkolenia anty-gender

Niezależna Gazeta Obywatelska2

gender2Instytut Globalizacji wraz z gliwickim i częstochowskim klubem Fronda.pl uruchamiają pierwszy w Polsce kurs anty-genderowy pt. „Gender -€“ ukryta prawda”. W zajęciach mogą uczestniczyć słuchacze z całej Polski.

Instytut Globalizacji oraz środowiska związane z portalem Fronda.pl jako jedne z pierwszych w Polsce zwracały uwagę na zagrożenia, które niesie za sobą rozprzestrzenianie się ideologii gender. Przez ostatnie lata wymienione instytucje zorganizowały kilkanaście wykładów nt. promocji płci jako zjawiska kulturowego, zapraszając uznanych mówców z kraju i ze świata.

Na tej podstawie został utworzony kurs „Gender – ukryta prawda”, który zostanie udostępniony na specjalnej platformie e-learningowej. Z kursu będzie mógł korzystać każdy, wystarczy dostęp do Internetu. To pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce. Na platformie będą umieszczane wykłady, artykuły, będą toczone dyskusje, a kursanci będą mogli wymieniać się między sobą ideami i kontaktami.

W chwili, gdy gender wkracza do polskich szkół i przedszkoli, rodzi się oddolny opór rodziców, którym zależy na dobru swoich dzieci. Postanowiliśmy dostarczyć im argumentów – tłumaczy ideę kursu dr Tomasz Teluk, prezes Instytutu Globalizacji. – Naszymi wykładowcami są wybitni znawcy tematu: ks. prof. Tadeusz Guz, ks. prof. Dariusz Oko czy ks. dr Marek Dziewiecki – dodaje.

Kurs „Gender – ukryta prawda” ma na celu odkłamanie przymusowo wdrażanych programów zainfekowanych ideologią gender, zakamuflowanych sloganami o równouprawnieniu czy równości płci. Trzymiesięczne szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich, których niepokoi narzucanie dzieciom tej zdemoralizowanej ideologii bazującej na marksizmie kulturowym. Skierowane jest do rodziców, działaczy, uczniów, studentów, aktywistów katolickich, księży, samorządowców i wszystkich, którym leży na sercu dobro rodziny.

Organizatorzy kursu tłumaczą, że gender jest nienaukową formą indoktrynacji seksualnej, która ma na celu oswajanie nieletnich z dewiacjami seksualnymi, antykoncepcją czy pornografią. Rezultatem tej pseudo-nauki może być rozbicie tradycyjnego modelu rodziny, dlatego należy temu przeciwdziałać.

W ramach kursu, słuchacze dowiedzą się, jaka jest geneza ideologii, jakie są jej prawdziwe i ukryte cele, podstawy ideologiczne i filozoficzne oraz jakie zagrożenia dla dzieci i rodziny niesie za sobą jej wdrażanie. Następnie kursanci dowiedzą się jak dyskutować z agresywnymi wyznawcami genderyzmu, jakimi argumentami naukowymi operować i gdzie zwracać się, aby blokować wdrażanie niemoralnych treści w przedszkolach i szkołach.

Autor: Marek Waniewski

Więcej informacji oraz zapisy: http://fronda.gliwice.pl/news.php5?id=927

  1. z Niemodlina
    | ID: b9a0ea5a | #1
  2. | ID: a9695f41 | #2

    A kiedy rusza szkolenia anty-raś?

Komentarze są zamknięte