„Niepłodne osoby mogą być leczone”. W Prudniku o naprotechnologii

Redaktor4

plakat_naprotechnologia_duzyW niedzielę 26 stycznia o godz. 16.00 w sanktuarium św. Józefa w Prudniku odbędzie się pod nazwą „Niepłodne osoby mogą być leczone” spotkanie dotyczące naprotechnologii. 

Naprotechnologia jest metodą, która leczy przyczyny niepłodności oraz innych chorób ginekologicznych. Sprawa jest ważna, gdyż wiele osób wie o in vitro, ale nie do końca zdają sobie one sprawę, że są lekarze, którzy na poważnie leczą przyczyny niepłodności.

Niektóre choroby czy schorzenia, które obniżają płodność mogą być leczone naprotechnologią. Zalicza się do nich: nieregularne cykle, cykle bezowulacyjne, endometrioza, torbiele jajników, zespół policystycznych jajników, krwawienia, zaburzenia hormonalne, poronienia nawykowe, niepłodność męska.

W przyrodzie, u ludzi również, płodność jest oznaką zdrowia, dlatego do udziału w spotkaniu zachęca się zarówno osoby, które mają problemy i nie mogą znaleźć odpowiedniej pomocy medycznej, jak i tych, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę.

źródło www.prudnik.franciszkanie.com

 1. Irena
  | ID: 006cb5e8 | #1

  Bardzo madre nauczanie.Wiedza z zakresu ginekologii winna słuzyc zdrowiu przyszlej matki i jej dziecka. Wszystko mozna wyleczyć ale trzeba chciec otworzyć sie na przyrode, a nie chemiczne lekarstwa.Lekarze znaja ten temat ale w niewiadomy mi sposób zawierzyli demonowi pieniadza.A trzeba zawierzyć Bogu.

 2. Anonim
  | ID: d9ca453a | #2

  a wtedy gdy to już nie pomoże to in vitro – to zastrzyk – a nie jak według skrajniaków próba wpływania na dna.

  Można się starać o bejbasa parę lat – ale w końcu trzeba mieć to swoje i ZDROWE !

  wielu młodych nie chce adoptować -każdy chce mieć swoje(podobne do ojca lub matki) i zdrowe !

 3. Anonim
  | ID: 5d43bb98 | #3

  Ciekawe, co pomoże kalendarzyk małżeński, bo to jedyna metoda naprotechnologii. Jednym słowem termometr w dupę i wielkie mi leczenie. A potem pier… głupot, że dzieci mają podwójną bruzdę na czole itp.

  K…a mam chrześniaka z in vitro i dziecko normalne, bez ogona i jakiś poj…ch teorii.

 4. Irena
  | ID: 006cb5e8 | #4

  @.p.Anonim. Wypowiadanie sie w tej delikatnej materii, jakim jest leczenie niepłodnosci, winno sie uzywac słów delikatnych,nikogo nie obrazajacych. Kazda para małzeńska pragnie dziecka i nalezy jej w tym pomóc, jezeli takie mozliwosci nauka ,badania dają.Troche sie zaplątałeś.Pozdrawiam

Komentarze są zamknięte