Subiektywny przegląd dnia: papa Garbowski i zła passa Bukowskiego

Niezależna Gazeta Obywatelska2

200px-PL_Opole_PomnikMusiolaPapa Garbowski

7 stycznia 2014 r. poseł Tomasz Garbowski (SLD) podczas konferencji prasowej zorganizowanej pod pomnikiem Karola „Papy” Musioła w Opolu zapowiedział swój start w wyborach samorządowych w 2014 roku i walkę o urząd Prezydenta Miasta Opola. Powiedział – w dniu swoich 35 urodzin – że chce być Papą Musiołem XXI wieku. Na początek musi sobie kupić „czerwone” okulary, a potem ze śląskim akcentem jak to robił „Papa” witać zebranych słowami „Witam was ciule”.

Bukowski nie zapłaci

Radny Przemysław Bukowski, szef Komisji Rewizyjnej w Radzie Miasta Opola został przez łódzką firmę oskarżony o niewywiązywanie się z zobowiązań. Bukowski powiedział, że nie zapłaci nierzetelnemu podwykonawcy za zleconą mu specjalistyczną usługę melioracyjną. Sprawa może trafić do sądu. Podwykonawca powiadomił Radę Miasta Opole o tym fakcie. Sprawę nagłośniła „Gazeta Wyborcza”. Ostatnio radny Bukowski nie ma dobrej prasy. Najpierw wydał oświadczenie w którym odciął się od posła Patryka Jakiego, który był jego wieloletnim przyjacielem. Potem wycofał się z tego. Niestety radny Bukowski bardziej absorbuje opolan swoją osobą niż tym co zrobił dla miasta.

Zespół ekspertów wyjaśni śmierć 17-latki, która zmarła po odesłaniu jej ze szpitala

Opolscy przedstawiciele Solidarnej Polski domagają się powołania przez marszałka województwa opolskiego specjalnej komisji, która zajmie się głośną sprawą śmierci siedemnastolatki i uściśleniem procedur związanych z przyjmowaniem pacjentów do opolskich szpital. Wicemarszałek Roman Kolek potwierdził w Radio Opole, że został już w Urzędzie Marszałkowskim powołany zespół, którego celem będzie wyjaśnienie tragicznej śmierci 17-latki z Kędzierzyna-Koźla, o co w niedzielę apelowała Solidarna Polska. Ważne, aby efektem pracy zespołu było wypracowanie procedur, zapobiegających takim tragediom w przyszłości.

tk

  1. Znajomy
    | ID: e35bea01 | #1

    Ten Bukowski! to jakaś dziwna postać. Pamiętam jak jeszcze niedawno występował z PiS razem z Nowakiem na znak protestu przeciwko zbyt jego zdaniem opozycji w stosunku do PO. Teraz dla 3 stów staje się przystawką PO, kto wie o co w tym chodzi?…

  2. Prawy
    | ID: 4f907622 | #2

    ktoś kto nie zna pracy fizycznej i od małego jest chowany na lekkim chlebie nii ma zasad; ktoś kto najpierw dostał coś (jedynkę) nie zapracowując sobie na to nie doceni tego – taka jest geneza większości zdrajców

Komentarze są zamknięte