Zembaczyński nie poprze Jarmuziewicza

Autor Obywatelski4

Ryszard Zembaczyński fot. NGO (8)Unikający ostatnio mediów Prezydent Ryszard Zembaczyński skorzystał ze świątecznej ciszy w polityce i udzieli wywiadu portalowi 24opole.pl

W Drugiej Kawie w rozmowie z Mateuszem Magdziarzem Ryszard Zembaczyński skrytykował działania władz Opola podczas niedawnego otwarcia basenu Wodna Nuta i zapowiedział powrót do Ratusza 20 lutego 2014 r.

Najciekawsze jest jednak to, że jeden z najważniejszych polityków Platformy Obywatelskiej w regionie, do niedawna szef partii w Opolu zapowiedział, że w pierwszej turze wyborów prezydenckich w Opolu w 2014 r. nie poprze żadnego z kandydatów na prezydenta. Oznacza to, że nie poprze również swego następcy na stanowisku szefa partii w Opolu i kandydata PO na prezydenta miasta – Tadeusza Jarmuziewicza.

Były wiceminister transportu może mieć poważny problem z realizacją swoich prezydenckich planów, skoro poparcia nie chcą mu udzielić nawet członkowie jego własnej partii. Tym bardziej jeśli są to osoby tak ważne i popularne, jak Ryszard Zembaczyński.

mw

 1. Irena
  | ID: 3bdd899a | #1

  Ploty,plotki,ploteczki.Dziwne,ze chory na parkinsona prezydent, przebywajacy na L-4, udziela sie w telewizji.Czy,to co mówi jest miarodajne?

 2. K
  | ID: a1685e60 | #2

  Jaki ma spore szanse

 3. jacus
  | ID: 1010ffb5 | #3

  był w tv w pracy w swieta. czyli dzień ustawowo wolny.

 4. AntyPlatformowiec
  | ID: 8f651e35 | #4

  Zembaczyński już za niedługo dostanie zarzuty prokuratorskie w związku z tym, że ukradł, lub jak ktoś woli przyznał sam samemu sobie gigantyczne nagrody = łącznie 100.000 zł……………..!

  I teraz będzie je musiał zwracać, bo one prawnie mu się po prostu nie należały.

  A za to co zrobił – o ile nie załatwi sobie tzw. żółtych papierów – co pozwoli mu uniknąć odpowiedzialności, to będzie po prostu siedział.

  A on coś roi w Telewizji o tym kogo on poprze czy nie poprze. On Zembaczyński już wypadł z gry. Przestał sie liczyć. Szkoda tylko, że do niego to jeszcze nie dociera.

Komentarze są zamknięte