Zembaczyński enigmatycznie. Czyżby „wypuścił szczura”?

Niezależna Gazeta Obywatelska4

Ryszard Zembaczyński fot. NGO (8)„Złe wieści generują przeważnie źli ludzie. Nie widzę powodów, aby ich promować na pierwszych stronach gazet. Chyba, że chodzi o prymitywnego klienta, który dopiero na widok krwi jest w stanie wydać złotówkę na gazetę.” – tak zaczął swój wpis na blogu prezydent Zembaczyński na opole.pl.

Przeglądamy dzisiejsze okładki opolskich gazet widzimy tam  nagłówki, że opolski emeryt musi przeżyć za 1 300 zł. Raczej nie to.  Może krajowe nagłówki, albo ogólnie stan mediów.

Ale i ta argumentacja nie jest żadnym usprawiedliwieniem. Znam bardzo wiele osób o przebogatej wiedzy i będących niedoścignionym  wzorem, godnym publicznego eksponowania. Chciałbym, aby ich twarze nie były nam obce, a dobro, które jest ich dorobkiem, budziło szacunek między innymi poprzez prawo awansu na pierwsze strony codziennych gazet. Warto sprawdzić, czy jest to metoda społecznej odpowiedzialności! Cena za promowanie zła jest zawsze OKRUTNA ! – tak zakończył Zembaczyński swój krótki wpis pt. „Zawsze trzeba myśleć o skutkach naszych działań, a nie tylko gonić zysk”.

Widać, że prezydent cały czas monitoruje media i jeszcze się hamuje z dosadnym komentarzem, choć wczoraj zaskoczył mnie, a nawet wywołał u mnie uśmiech na twarzy, komentując pomysł Facebook-owy Ratusza na zmianę dzielnicy Metalchem, z którego się szybko wycofał: – Nie wiem, kto wypuścił tego szczura w sprawie Metalchemu, ale ja najchętniej bym go zdeptał – jak miał powiedzieć Zembaczyński według  GW w Opolu.

Tak więc czekamy na ciąg dalszy, tego co miała na myśli prezydent Opola pisząc o mediach goniących za zyskiem.

tk

 1. Irena
  | ID: 006eb0d3 | #1

  Zagadkowy ten prezydent.Domysły moga byc rózne. Wrózka bedzie miała prace.Kabały w cenie.

 2. grzech
  | ID: 10ca163a | #2

  zastanawia mnie jedno czemu ten prezydent jeszcze nie ustąpił? Ma zaawansowanego Parkinsona. Chyba koryto mu pomaga.
  A media jak swój to takich spraw nie wyciągają.

 3. AntyPlatformowiec
  | ID: 54f9e1c6 | #3

  To ty złodzieju Zembaczyński jesteś tym ZŁEM w Opolu.
  To ty kradłeś ( bo nie należały ci się prawnie ) nagrody po 20.000 zł każda!
  A samotna bezrobotna matka kilkorga dzieci, zamordowała je, bo nie miała na chleb dla nich.

  A nie miała na chleb, bo opolski MOPR rządzony przez dawnych Tajnych Współpracowników SB, zaniżał tej kobiecie bezprawnie zasiłki jakie jej przysługiwały!

  Zaniżał, bo ,,nie było pieniędzy,, ale za to były pieniądze samorządowe na nie zgodne z prawem wypasione nagrody dla ciebie – ty złodzieju!

  Zembaczyński! Nosisz maskę psychologiczna i grasz. Ale Policja w Opolu już wie, że kradłeś!
  Będziesz oddawał te pieniądze złodzieju!

 4. nowy
  | ID: 6ef293e6 | #4

  Ciekawe ile zajmie ustalanie IP tego łosia powyżej, a następnie jego sprawa sądowa. Był tu już jeden taki Andrzej Szubert, to teraz musi zapłacić wraz z żonką wielką opozycjonistką 5 tys. na szpital w Kluczborku. Może następny chętny?

Komentarze są zamknięte