„Polska Razem” Jarosława Gowina

Niezależna Gazeta Obywatelska9

Polska RazemW sobotę w Warszawie trwa Konwencja Ogólnopolska Jarosław Gowina. Zakładają nową partię „Polska Razem”. „Wierzymy, że potrafimy zmienić Polskę. I my Polskę zmienimy! Bo mamy dobry polityczny program.”  – mówił ogłaszając nową nazwę partii z zielonym jabłkiem jako logo.  Na jednym ze zdjęć widać szefa PJN na Opolszczyźnie – Marcina Ociepę, podczas wystąpienie Rafała Ziemkiewicza. Poniżej kilka migawek z konwencji z hali Expo w Warszawie.

Republikanie, Jarosław Gowin oraz Polska Jest Najważniejsza powołują nową partię polityczną, która będzie swoistym trzęsieniem ziemi na polskiej scenie politycznej. Wierzymy w sukces, a przede wszystkim w to, że uda nam się zmienić polską rzeczywistość

– mówił Wipler jeszcze  przed rozpoczęciem spotkania. „Aktualnie trwa prezentacja programu wystąpili już Paweł Poncyliusz, Anna Streżyńska, John Godson. Jeszcze Wipler czeka na wystąpienie” – jak NGO mówi jeden z uczestników wyjazdu z Opola. Czy tym razem uda się dostać do PE i Sejmu RP? Czy innym razem jak dopisywali złośliwi w kampania Donalda Tuska na prezydenta, który szedł z hasłem „Razem”.

tk, sa, bg

 

 

 1. Krzysio s.
  | ID: 407d4ffd | #1

  Pan RAZ też ma kredyty do spłacenia …

 2. z Niemodlina
  | ID: b07bc7f1 | #2

  Od 3 lat oceniam polityków po tym w jaki sposób podchodzili i podchodzą do zamachu w Smoleńsku, to dla mnie kwestia najważniejsza, to być albo nie być Państwa Polskiego, sprawa naszego bezpieczeństwa, suwerenności i honoru. Jeżeli polityk ( Gowin na przykład ) przez 3 lata mimo ewidentnych dowodów na zamach i ogromnych matactw szajki Donalda T., nie miał honoru czy odwagi by odejść z PO, milczał gdy kopano i pluto na ludzi na Krakowskim Przedmieściu, atakowano polskich naukowców i ośmieszano ich ustalenia, milczał gdy niszczono wrak, gdy w skandaliczny sposób potraktowano zwłoki ofiar itd itp. to absolutnie nie ma żadnych szans na mój głos.

 3. Irena
  | ID: 2c95068e | #3

  @Krzysio s. A co ma kredyt do spłacenia, do Nowej partii pana Gowina, czyli Części partii miłości plus PJN -partii nie miłości. plus inni.

 4. Eleonora
  | ID: fb3cfa3c | #4

  łał!!!

  Pan Ziemkiewicz z ” narodowca” przeszedł do obozu ” republikanów”
  Pan Wipler jest mi szczególnie bliski
  Republikanin pełną gębą
  On zmieni rzeczywistość:)

  http://www.youtube.com/watch?v=HfuFwdCyZFc

 5. z Niemodlina
  | ID: b07bc7f1 | #5

  Jeszcze jedna kwestia, przez reżimowe media, Gowin przedstawiany jest jako zagorzały katolik, konserwatysta etc. moje pytanie brzmi następująco, co takiego zrobił, aby ukrócić bezprawie KRRiT w związku z nieprzyznaniem miejsca na multipleksie TV TRWAM, to w czasie kiedy miały miejsce największe protesty w tej sprawie i wychodziły na jaw skandaliczne, bezprawne decyzje Gowin milczał, to w czasie kiedy Gowin był Ministrem Sprawiedliwości KRRiT bezprawnie POzbawiła i nadal pozbawia TV TRWAM możliwości naziemnego nadawania, mimo iż fundacja Lux Veritatis spełniała od samego początku konkursu wszystkie możliwe kryteria. Co na to katolik Gowin ??? ten sam Gowin, który swego czasu wychwalał obalenie rządu Jana Olszewskiego!!!

 6. Irena
  | ID: ead77459 | #6

  @ z Niemodlina.Witaj,Pytania można mnożyć. Nie wychylał sie,sądząc,że jakoś to będzie.Niestety, nie ufam ani czesci partii miłości PO, ani PJN -partii nie miłości w sumie stanowią Zero.Liczę na Republikanów.Dobrego dnia

 7. czytacz
  | ID: cb480c56 | #7

  Czego jeszcze w tej Polsce nie wymyślą, to już po prostu polski cyrk.To wszystko stare AWS i UW które nie przekroczyły progu wyborczego a teraz wymyślają sobie (już od paru lat) nowe nazwy aby się do koryta dostać.

 8. Eleonora
  | ID: fb3cfa3c | #8

  @z Niemodlina

  Oj taki z niego katolik, jaka ze mnie wyznawczyni kabały:)
  Pan Gowin pewno by się obraził na definiowanie go jako katolika, wszak sam mówi, że
  „Polityk nie może być teologiem”
  No i wyłazi z pana Gowina- judeochrześcijanin bardziej….

  „Ja się odwołuję do nauczania i świadectwa życia Jana Pawła II. Wszystkim, którzy mówią, że chcemy tylnymi drzwiami wprowadzić eutanazję, polecam encyklikę „Evangelium vitae”

  ROBERT MAZUREK: Idąc do pana, wpadam pod tramwaj, popadam w śpiączkę. Co dalej?
  JAROSŁAW GOWIN*: Dzisiejszy stan jest niejasny prawnie, a praktyka taka, że jest pan podtrzymywany przy życiu do oporu.

  A pan chciałby mnie szybciej uśmiercić?
  Chciałbym dać panu wybór. Uważam, że i pan, i ja powinniśmy mieć prawo, by wyrazić swoją wolę. W praktyce byłaby to wola odmowy uporczywej terapii, bo domniemaniem jest, że terapia powinna być prowadzona do końca.

  Testament życia mogłaby złożyć tylko osoba zdrowa?
  Doświadczenie innych krajów pokazuje, że najczęściej składają go osoby starsze, często po udarze mózgu, które boją się przemiany w warzywo. I moim zdaniem trzeba uszanować ich wolę.

  Polityk powinien być wierny swoim przekonaniom, inaczej jest kompletnym oportunistą.
  I ja jestem im wierny, ale szukam kompromisu, a nie postawy: wszystko albo nic. Wprowadzenie rozwiązań w pełni zgodnych z etyką katolicką jest niemożliwe i w takim razie utrzymany byłby stan dzisiejszy, w którym wszystko wolno. Skoro nie można zakazać in vitro, to trzeba je ucywilizować i ograniczyć patologie.

  Pytam o pańskie osobiste poglądy. O to, czy nie czuje pan konfliktu z nauczaniem Kościoła?
  ( in vitro)
  Mnie argument teologiczny nie przekonuje. Nie sądzę, by dochodziło tu do większej ingerencji człowieka niż przy innych procedurach medycznych, ale jednocześnie ja sam nie zdecydowałbym się na użycie metody in vitro, tylko na adopcję dzieci. Moje zastrzeżenia wobec in vitro są raczej natury biologicznej niż teologicznej. W bardzo liberalnej Szwecji prowadzone są badania nad dziećmi urodzonymi wskutek tej metody i dowodzą one, że dzieci te są znacznie bardziej podatne na rozmaite choroby. Poza tym najstarsze dzieci z próbówki mają około trzydziestu lat – naukowcy nie wiedzą jeszcze, czy w późniejszym wieku nie ujawnią się jakieś dysfunkcje biologiczne. Wielu całkowicie świeckich biologów obawia się, że przez tę metodę wprowadzi się do puli genetycznej ludzkości geny tejże ludzkości zagrażające. Mogą się pojawić nowe choroby, wobec których organizm będzie bezbronny.

  Całość

  http://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/84015,gowin-polityk-nie-moze-byc-teologiem.html

  Pożałowania godny człowiek.

 9. ely
  | ID: c7e0a4c6 | #9

  Nie wierzę ludziom PO, jej byłym i obecnym członkom, cała działalnośc utrzymywała się na prywacie i niszczeniu wszystkiego co dało się zniszczyć i propagandzie medialnej tych, którzy dzieki tym mogli się obłowić. Apelowanie do społeczeństwa,żę musi oszczędzać , bo są ciężkie czasy, a z drugiej strony życie ponad stan, luksusy. Partia zakłamania. Przez 6lat Panu Gowinowi nic nie przeszkadzało ani afery : hazardowa, Amber Gold, infoafera, kłamstwa smoleńskie, medialne sprowadzenie części narodu , przeciwników PO do lasy podludzi, oszołomów ,ludzi drugiej kategorii. Jakoś nie było słychać veta Pana Gowina, tak samo było w przypadku Pana Palikota.
  Partia nastwiona nie na przemyślenia a na niszczenie np. kultury , przykład z Wraszawy
  link :
  http://wpolityce.pl/artykuly/69021-jerzy-jachowicz-stoleczny-teatr-bez-im-gustawa-holoubka-pomrocznosc-jasna-niektorych-politykow-nie-ma-granic-wiekszosc-z-nich-gniazdko-znalazla-w-szeregach-po

Komentarze są zamknięte