Gliwicki Klub Frondy zaprasza na Akademię Liderów

Niezależna Gazeta Obywatelska

plakat-ALO-goraTrwa w sejmie debata na temat Społecznego projektu ustawy likwidującej aborcję eugeniczną wystąpienia Kai Godek i posłów można zobaczyć tutaj. Polecamy!

W najbliższy czwartek, 3 października – o godzinie 17:30 w Katowicach rusza kolejna, 3 edycja Akademii Liderów Opinii. Inauguracja będzie miała miejsce w katowickim Klubie Marchołt (ul. Warszawska 37). Wykład Sowieckie ludobójstwo na Polakach w latach 1937-1938 wygłosi dr Tomasz Sommer, redaktor naczelny tygodnika Najwyższy Czas! Wykład będzie połączony z kiermaszem książki prawicowej, na której będzie można nabyć najnowsze dzieło autora pt. „Dzieci operacji polskiej mówią”.
Tutaj wszystkie aktualne informacje i zapisy do Akademii Liderów Opinii.

Już jutro 27 września – o godzinie 21:00 na Jasnej Górze rozpocznie się nocne czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę. W obliczu bezprzykładnego ataku na rodzinę, Kościół i naród, jaki odbywa się przez szerzenie ideologii gender – ustawiczna modlitwa za Ojczyznę jest niezbędna. Bez niej nasze działania będą nieskuteczne.

Na naszej stronie między innymi:

– O nagonce na uczonych badających katastrofę smoleńską, która przekroczyła kolejne granice schamienia i absurdu.

– O bezprawnym i niekonstytucyjnym ataku genderystów na nasze dzieci, które mają być zdemoralizowane, bo tak chcą ideolodzy.

– O ewentualnych skutkach procedowanej ustawy dotyczącej tzw. równego traktowania

pozdrawiam serdecznie!

Marek Waniewski

Komentarze są zamknięte