NGO na sygnale: Narkotyki u 26-latka

Niezależna Gazeta Obywatelska

narkotykiKryminalni ze Strzelec Opolskich ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Policjanci w mieszkaniu 26-latka znaleźli ponad 25 gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich dzięki pracy operacyjnej ustalili mężczyznę, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków. Podejrzenia funkcjonariuszy się potwierdziły. 10 września tego roku, w trakcie przeszukania mieszkania zajmowanego przez mężczyznę, policjanci ujawnili i zabezpieczyli ponad 25 gramów suszu roślinnego. Jak się okazało po wstępnym badaniu narkotestem była to marihuana. Oprócz narkotyków policjanci zabezpieczyli również wagę elektroniczną, urządzenia służące do rozdrabniania narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany.

Zebrany przez strzeleckich kryminalnych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 26-latkowi zarzutu posiadania środków odurzających, do którego się przyznał. Mężczyzna za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Biuro Prasowe KW Opole

Komentarze są zamknięte