Kłosowski pyta dlaczego premier okłamuje opolan?

Redaktor Obywatelski3

Tak dla Elo na Placu Wolności - Prezes Stop Korupcji z lewej fot. J. GorzkowskiPodczas konferencji prasowej grupy walczącej o rozbudowę EO „Tak dla Elektrowni – Tak dla Śląska” poseł PiS Sławomir Kłosowski zapytał wprost: Dlaczego premier Donald Tusk okłamał opolan? Co dalej z rozbudową EO? Ruch zapowiada zaostrzenie swoich działań.

Dlaczego premier Tusk kłamie, dlaczego traktuje mieszkańców Opolszczyzny jak naiwniaków, prowincjuszy, którzy kupią wszystko? Jak mają traktować obietnice Donalda Tuska inni mieszkańcy naszego kraju, którym pewnie obiecuje podobne rzeczy, jak opolanom Elektrownię Opole .

 – mówił Kłosowski.

Jak czytamy na stronie Radia Opole:

Ruch społeczny „Tak dla Elektrowni – Tak dla Śląska” zapowiada zaostrzenie akcji i pikiety przed Kancelarią Premiera oraz przed Sejmem.

RO, lz

 1. z Niemodlina
  | ID: d0c520b7 | #1

  Zobaczcie sobie wpisy lemingów na forum NTO, oni pretensję mają do……pana Kłosowskiego!!!!! :) Identycznie było kilka tygodni temu gdy na łamach NTO pojawiła się informacja,którą ujawnił pan Sanocki, chodziło o nepotyzm w Nysie i zatrudnienie syna pani Burmistrz czy jakoś tak, wtedy też gromy leciały pod adresem…….pana Sanockiego!!!!!! który to ujawnił!!! ale lemingi to dziwne stworzonka :) lubią nas ciągle zaskakiwać!

 2. Irena
  | ID: a9da6662 | #2

  Panie Kłosowski. Przespaliście szmat czasu. Kłamstwo można z oczu wyczytać.
  Spotkania w restauracji sejmowej,gdzie wiekszosc czasu spedzaja posłowie / ,gdyz ich na sali sejmowej nie widać / nalezało wykorzystać efektywnie.
  Nie uczyniliście nic, co by miastu Opole pomogło się rozwijać a nie zwijac.
  Co Wam da budowanie miasteczka? przeciez pan Tusk zaprosi niemiecką policję i Was wystrzelają.Czy taki scenariusz pan przewidział???
  Dzisiaj wiemy,że mamy najkosztowniejsza Makulature z dokumentacji,kosztorysów opracowanych dla Elektrowni./ termin waznosci upłynał 15 sierpnia 2013/. A kto ja zapłacił>??Faktem jest,ze premier to Niemiec i nas niszczy,bo takie ma polecenie zapłacone naszym majątkiem ,i bezrobotnymi rodakami. Kontrakt podpisany ostatnio z kompania Weglowa to kolejna… fikcja,,,.Wy tego nie chcecie pojąć. Żadnego wegla nie bedzie dla Elektrowni. Tkwicie z głowa w kosmosie.

 3. Irena
  | ID: a9da6662 | #3

  @z ….Niemodlina………Proszę przeczytać kolejne wydania Nowin Nyskich.od numeru 23 do 33. Dowiecie sie o niewypałach w rzece ,w Nysie…. dalej o przechowaniu waznego pisma z PKS-u w biurku pana Kamiennik,które spowodowało,ze dwóch prezesów sie opłaca kazdego po 13tysiecy zł za miesiac,…… nastepnie bez konkursu do pracy w urzedzie przyjeto syna pana Kamiennika nb. przewodniczacego rady miejskiej, w Nysie itd.
  Doprawdy, włos sie jeży,że nyska władza i ..radni milczą
  .Forum NTO niestety jest bardzo niepokojące.Dziwie się,że tyle chamstwa przejawiają katolicy
  .A byc moze to pokłosie SLD, i zamalowanego baneru pana Mazguły???

Komentarze są zamknięte