Prezydent Zembaczyński o perspektywach na blogu…

Redaktor Obywatelski1

Ryszard Zembaczyński fot. NGO (11)„Z urbanistycznego punktu widzenia Opole ma dwie nowe i do tego bardzo ładne perspektywy. Jedną z nich jest widok Alei Solidarności na odcinku między Castoramą a ul. Bielską. Po stronie północnej tej alei powstał ciąg budynków wielorodzinnych o jednolitej i ładnej architekturze. Całość wygląda pysznie, chociaż nie nasadzono jeszcze drzew” – pisze prezydent Ryszard Zembaczyński.

Cóż, więc pysznie czytajmy dalej: 

Druga, godna naszej uwagi perspektywa to widok z nowej, prześlicznej kawiarni nad stawem na wyspie Bolko. Ten kipiący zielenią widok ma kilka „planów” i  odkrywa przed nami głębię tej przestrzeni parkowej. Do tego aromatyczna kawa, wygodne fotele i egzotyczne dźwięki z pobliskiego ZOO. Fantazja !

– czytamy na blogu prezydenta.

Ale to nie koniec fantazji i finezji!

Wszyscy chcemy mieć dobre perspektywy, żyjąc w tym mieście. Czasami to się udaje. Każdy widzi to jednak inaczej. Jestem optymistą i widzę nowe perspektywy dla naszego miasta. Kto nie daje temu wiary, niech odwiedzi budowy nowych fabryk w Opolu na ulicy Wschodniej, koło portu na „Metalchemie”, na ulicy Północnej i niebawem na ul Wspólnej i kilku innych.

 – pisze prezydent.

I tu musimy przyznać rację – budują się fabryki i coś się dzieje.

Ale szczerze trzeba przyznać – prezydentowi fantazji nie brakuje!

opole.pl, red.ngo

  1. Irena
    | ID: 11c0d35a | #1

    Panie Prezydencie.Zycze zdrowia. Pozdrawiam!!!!!!

Komentarze są zamknięte