Marszałek województwa opolskiego Józef Sebesta oraz starosta kędzierzyńsko-kozielski podpisali umowę dotyczącą zbudowania mostu pomiędzy miejscowościami Cisek i Bierawa znajdującymi się w Kędzierzynie-Koźlu.
Całość inwestycji ma wynosi ponad 32 miliony złotych. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to przeprawa powinna być gotowa jesienią 2014 roku. Długość mostu ma wynieść blisko 200 metrów. Planowana jest także przebiegająca przez niego droga dla rowerów.
KM

Nagroda Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich za najlepszy artykuł

Dlaczego most w Kędzierzynie Kożlu, a nie Elektrownia w Opolu?? Ale co jest ważniejsze,warto rozważyć.