Nowe obwodnice w regionie? Mieszkańcy mają nadzieję, że tak

Redaktor Obywatelski2

obwodnica, drogi wikiByć może nasze województwo doczeka się dwóch nowych miejskich obwodnic. Jak podaje Radio Opole, w grę wchodzą takie miasta jak: Niemodlin, Nysa i Kędzierzyn – Koźle. W czym problem? Oczywiście w decyzji premiera… 

– Prawdopodobnie w sierpniu zostanie ogłoszony załącznik nr 6, który będzie mówić o nowym programie budowy obwodnic w ciągu dróg krajowych – zapowiedział marszałek województwa Józef Sebesta.

Sebesta powiedział również, że Ministerstwo Transportu miało wprowadzić możliwość realizacji inwestycji przez województwa, a środki na ten cel miały pochodzić ze środków unijnych.

Zdaniem marszałka Sebesty, oszczędności rządowe nie odbiją się na inwestycjach drogowych.

Cóż za optymizm, szczególnie, że o wszystkim ma zdecydować premier Donald Tusk…

Przypomnijmy tylko, że mieszkańcy Niemodlina i Nysy od wielu lat czekają na obwodnicę. Podobnie jak mieszkańcy małej miejscowości Grodziec, która znajduje się za Ozimkiem.

RO, lz

 1. z Niemodlina
  | ID: 020ab5ab | #1

  Być może, prawdopodobnie, wkrótce, zaraz, niebawem, potem, później, w niedalekiej przyszłości, w następnym roku, planujemy, zrealizujemy, za chwilę to najczęściej używane słowa przez szajkę z PO-PSL i Donalda T. od 6 lat.

 2. Irena
  | ID: cc482688 | #2

  Pan Marszałek… Sebesta, bardzo dobrze czuje się w tym…… tyglu obietnic.!!!!!!!!!!!
  Przecież to się może znudzić!!!!!!!!!!
  A Jemu sie jakoś …nie nudzi .Powtarza słowa, jakie wymienił pan @z Niemodlina,które mogą się podobać do pewnego momentu.Bowiem,być może,wkrótce,potem niebawem,itd. zrealizujemy,planujemy,w nastepnym roku…… to czysty heppening.!!!!!!!
  To się władzy podoba.Za to ma wynagrodzenie miesieczna minimum 20tysiecy złotych plus inne dobra np.zegarki,wycieczki po globie,bezpłatne latanie po naszej planecie. urlop z gumy.
  Ale, tak konkretnie,…… władza… nie ma nic do powiedzenia,chociazby pięć jezyków znała.Bowiem juz szesc lat Kłamie. kłamie, kłamie. .A na kłamstwie – Nikt i Nic – jeszcze …Nie zbudował…..Wiec cierpliwie słuchajmy pana Sebesty, …..kolejne lata w pseudo-dobrobycie. A skąd mają pochodzić fundusze na te potrzebne a obiecywane inwestycje??? Czyzby w toto-lotku wygrał???

Komentarze są zamknięte