Godson: „Czasem członkostwo w PO mnie uwiera”

Redaktor Obywatelski3

John Godson friatriaJeżeli nikt mnie do tego nie przekona, to w piątek albo wstrzymam się od głosu, albo zagłosuję przeciwko – powiedział w TVP Info John Godson z PO, który podczas wczorajszego głosowania nie poparł projektu nowelizacji ustawy o finansach publicznych przygotowanej przez rząd.

Godson wyjaśnił w TVP Info, że jego wstrzymanie się od głosowania jest wyrazem ostrożności. Zapowiedział, że jeśli do piątku nikt go nie przekona w sprawie projektu nowelizacji ustawy o finansach publicznych, to znowu będzie przeciw.

– Jeżeli nikt mnie nie przekonana, że nic nie grozi finansom publicznym, że to jest coś na prawdę konieczne, to w piątek albo wstrzymam się od głosu albo zagłosuję przeciwko temu – powiedział John Godson z PO, który podczas wczorajszego głosowania nie poparł projektu nowelizacji ustawy o finansach publicznych przygotowanej przez rząd. Nowelizacja zakłada zawieszenie tzw. I progu ostrożnościowego.

 Godson przyznał w rozmowie z TVP Info, że choć w większości spraw popiera rząd, to jednak w pewnych momentach członkostwo w PO go „uwiera”.

ab, lz 

 1. Karol542
  | ID: 218751b0 | #1

  Godson, Żalek i Gowin powinni wyjść z PO jeśli (a raczej gdy) Tusk pokona Gowina w walce o fotel przewodniczącego.

 2. Irena
  | ID: 73eebca7 | #2

  Widocznie,za mało go członkostwo w PO „uwiera”, skoro w nim tkwi.

 3. z Niemodlina
  | ID: ea01988a | #3

  Już szczury wyskakują z topiącej się platformy ?? Co robiliście przez ostatnie 6lat ???? Jak głosowaliście?? Wtedy was nie uwierało, gdy POdejmowaliście arcy-szkodliwe decyzje dla Polski???

Komentarze są zamknięte