„Parszywa 13” ministra Rostowskiego

Redaktor Obywatelski3

Rostowski-parszywa-13Solidarna Polska przedstawiła ciekawą ikonografię, przedstawiającą „Parszywą 13” ministra finansów Jacka – Jana – Vincenta Rostowskiego, człowieka, który zadłużył nasz kraj na blisko 1 bilion złotych. POLECAMY! 

Solidarna Polska złożyła wniosek o dymisje ministra finansów.

Odwołania ministra chce również Prawo i Sprawiedliwość oraz SLD i RP.

Jednak koalicja PO – PSL woli trwać w obecnej agonii, broniąc Rostowskiego wszystkimi siłami.

Warto odnotować, że trzech posłów PO (Gowin, Godson, Żalek) zagłosowało przeciwko rozluźnieniu progów oszczędnościowych.

lz

Rostowski-parszywa-13

 1. ely
  | ID: 540363c6 | #1

  Dzięki 6-letni rządom Platformy Obywatelskiej Polska jest na drodze do utraty suwerenności .6 lat medialnego prania mózgów Polaków, w części narodu zanikła umiejętność samodzielnego myślenia, dali sie ponieść propagandzie, dowartościowani przez medialne szczekaczki jako przynależni do platformianej elity. Zwykły żul z budki pod piwem był oczywiście elitą pod warunkiem,że głosował na Platforme . Reszta, niepokorna, o odmiennych poglądach była oszołomami, moherami itd. wyzwisk aby ubliżyć, zdyskredytować nie brakowało Dzisiaj widać, że wyborcy Platformy elitami nie zostali , ale błazami, którzy sami sobie ,pozostałej części narodu, oraz przyszłym pokoleniom zgotowali bardzo trudny los w bankrutujacym , zadłużonym po uszy państwie. To co Polska bez Platformy mogła osiagnąć a w jakiej jest sytuacji teraz, to koniec mysli o Polsce silnej , prowadzącej własna politykę. Pokolenia walczyły, oddawali życie za wolną, silną gospodarczo i polityczną Polskę, a my w ciągu 6 lat zaprzepaściliśmy tą szansę.Długi Gierka spłacaliśmy 30 lat, długi premiera Tuska i Platformy Obywatelskiej będziemy spłacać 300 lat. Każdy rok rządów Platformy to dodawanie długu i okresu jego spłaty,oraz powolne unicestwianie własnego państwa.

 2. Irena
  | ID: e3434bf5 | #2

  @ P.ely. Witaj.Cóż pozostało.Tylko sie z Tobą zgodzić Co mozemy osobiscie czynić.??
  Tak mysle,ze nalezy biura poselskie nachodzic z pismami, petycjami wraz z wymuszaniem pracy od posła. Mój i Twój mandat otrzymał i dzierzy w ręku, nic dobrego nie dając Polsce.
  Moje mysli sprowadzaja sie w kierunku tajnych dokumentów,które zostały podpisane z unia , a z nimi ubezwłasnowolnienie narodu polskiego.

 3. grzech
  | ID: 32723991 | #3

  suwerenności czyli mówiąc po polsku – niezależności nie mamy od podpisania Lizobny w 2004 r. niepodległości od 1939 r. więc co tu się dziwić? Rządzą nami cały czas obcy, których dobro Polaków nie obchodzi.
  Przez wojną jak było biednie a ile w ciągu dwudziestolecia osiągnięto? Dlaczego? Bo byliśmy niepodległym państwem.

Komentarze są zamknięte