Korwin – Mikke punktuje Tuska

Redaktor Obywatelski1

Janusz_Korwin-Mikke z partiawip.plJanusz Korwin-Mikke nie daje wytchnienia czołowym polskim politykom. Po ostatniej wymianie ciosów z Jarosławem Kaczyńskim (zdaniem JKM naczelnym socjalistą RP), przyszedł czas na ocenę obecnego szefa rządu Donalda Tuska. W udostępnionym w weekend nagraniu prezes KNP, posługując się licznymi przykładami, zwraca uwagę na socjalliberalną postawę premiera.

Korwin – Mikke powiedział:

Tusk obiecał liberalizację i obniżenie podatków, a nie zrobił w tym kierunku nic. W zamian zajmował się kwestią dopalaczy, narkomanów, kiboli (…). Tylko jaki to ma związek z liberalizmem, który w kampanii deklarował lider PO? Zamiast zmniejszania biurokracji i przepisów, mamy do czynienia z procesem odwrotnym – twierdzi Korwin-Mikke – a pan Tusk mógł się przyznać do tego, że jest socjaldemokratą 20 lat temu.

Na koniec prezes Kongresu Nowej Prawicy podkreśla, że jego partia jest jedyną formacją polityczną, która domaga się całkowicie wolnej gospodarki.

Filmik można zobaczyć TUTAJ

bp

  1. Karol542
    | ID: da05b7a6 | #1

    Tusk oszukał wszystkich Polaków, jednym mówił, że obniży podatki, innym, że nie będzie podwyższania wieku emerytalnego. Poprzedni premierzy np. Jarosław Kaczyński czy Leszek Miller podatki obniżali, może nie było to dużo, ale coś tam jednak robili. Tusk zaś podatki podwyższył i co? I wpływy z podatków zmalały…

Komentarze są zamknięte