Polacy chcą debaty Tusk – Gowin

Redaktor Obywatelski1

Jarosław Gowin koliber org

Czy będzie debata Donalda Tuska z Jarosławem Gowinem przed wyborami na szefa Platformy Obywatelskiej? Tego na razie nie wiadomo, ale 63 proc. Polaków takiej debaty oczekuje – takie są wyniki badania TNS Polska, przeprowadzonego na zlecenie „Wiadomości” TVP1.

Na pytanie: „Czy debata między dwoma kandydatami w wyścigu o fotel szefa PO powinna się odbyć?”, „Zdecydowanie tak” odpowiedziało 35 proc. badanych, a „Raczej tak” – 28 proc.

Przeciwnego zdania było 21 proc. respondentów. „Raczej nie” powiedziało 10 proc., a „Zdecydowanie nie” – 11 proc.

Zdania na ten temat nie ma 16 proc. badanych.

Badanie przeprowadzono w dniach 12-15 lipca, metodą wywiadu telefonicznego na reprezentatywnej próbie dorosłych Polaków.

źródło: Wiadomości TVP

 

  1. Irena
    | ID: d19ec7ea | #1

    Debata nie jest potrzebna większości Polaków .Mamy dość debat. Żądamy konkretnych czynów .Ale,że politycy okazali się leniami to dobrze byłoby,aby mieli honor odejść i to szybko. Oczekiwałam od pana Gowina konkretnych decyzji likwidujących korporacje prawnicze adwokackie, i inne ale się ich wystraszył,więc prawnicy i tp zawody nadal działają łupiąc niemiłosiernie Rodaków. A pan Tusk ani debatować ani robić ,nic nie potrafi.Niech orliki otwiera i nadal rozrywkowo gra w piłkę

Komentarze są zamknięte