Radio Wnet ruszył w lipcu w kolejną trasę po Polsce. Tym razem Krzysztof Skowroński odwiedzi Opolszczyznę. Pierwszy poranek Wnet nadawany będzie już we wtorek na żywo z Brzegu zwyczajowo o 7.07. – Kolejnym miastem na Opolszczyźnie będą Głubczyce, skąd będziemy nadawać w środę, a potem jedziemy do Tarnobrzega – mówi naczelny Radia Wnet Krzysztof Skowroński, który już był m.in w Turowie, gdzie odwiedził kopalnię węgla brunatnego. Krzysztof Skowroński to również prezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, największej organizacji branżowej do którego należy redakcja NGO. Przypomnijmy w zeszłym roku Radio Wnet z prowadzącym Piotrem Goćkiem przyjechał do Opola i Nysy. Wszystkich chętnych zapraszamy do słuchania Radia Wnet poprzez stronę NGO za pomocą naszej wtyczki.
Oprac. TK

Nagroda Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich za najlepszy artykuł

Lubie słuchać Radia Wnet.Z wielką przyjemnoscia posłucham wywiadów z Brzegu i Głubczyc.Tam sie duzo dzieje.