Jest zgoda dla Telewizji Trwam!

Redaktor3

tv_trwam_[niezależna.pl]Zgodnie z informacją przekazaną przez przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT), Jana Dworaka, KRRiT jednogłośnie przyznała Fundacji Lux Veritatis (nadawcy TV Trwam) miejsce na multipleksie cyfrowym.

Pierwsze podanie Fundacji złożone w konkursie na naziemne nadawanie cyfrowe zostało odrzucone przez KRRiT. Następstwem tej decyzji był pisemny protest podpisany przez 2,5 mln Polaków. W wielu miastach w kraju oraz poza jego granicami przeszły marsze w obronie TV Trwam.

Naziemne nadawanie TV Trwam nastąpi najpóźniej 24 kwietnia 2014 roku.

pch24.pl

MZ

 1. z Niemodlina
  | ID: 16db8289 | #1

  Nadawanie rozpocznie się dopiero za 10 miesięcy, do tego czasu wiele się może zmienić. Mam jakieś dziwne przeczucia,że to jakaś gra, że wczorajszy sondaż dla TVN dający PiS 9% przewagi nad PO, że dzisiejsza decyzja ws TV TRWAM to są nieprzypadkowe wydarzenia, lecz realizacja jakiegoś planu. Może się mylę, ale dopóki nie zobaczę oficjalnych wyników wyborów i zwycięstwo pana Kaczyńskiego nad szajką z PO, a TV TRWAM w naziemnej telewizji cyfrowej, dopóki nie ma się z czego cieszyć. Szajka z PO już nieraz udowadniała nam, że nasza radość była przedwczesna.

 2. ely
  | ID: f4c1690f | #2

  Dobrze ,że telewizja TRWAM dostanie dostep do multipleksu. Oby nie była to gra. !!! Zgoda w chwili obecnej a nie rok temu, to zagranie majace wyeliminować z wrzesniowych strajków setki tysiecy ludzi domagajacych sie dostępu do platformy cyfrowej . Platforma Obywatelska w obliczu tych sondaży i możliwych kilkuset tysięcznych strajków prowadzi grę. Trzeba mieć ograniczone zaufanie do tej partii.

 3. Irena
  | ID: 93e5f252 | #3

  @z Niemodlina.Witaj.Podzielam Twoje zdanie ..To gra.Wiele sie może zmienic.

Komentarze są zamknięte