Rozbudowa Elektrowni Opole. Czy Tusk kłamie? [wideo]

Niezależna Gazeta Obywatelska3

plakat - tak dla elektrowniAkcja Obywatelska „Tak dla Elektrowni – Tak dla Śląska” zaprasza na konferencję prasową pt. ELEKTROWNIA OPOLE: CZY TUSK KŁAMIE? Konferencja odbędzie się w poniedziałek 17 czerwca 2013 r. o godz. 12.00 na opolskim Placu Wolności przy pomniku „Brońmy swego Opolskiego”. Podczas konferencji zostaną przekazane przełomowe informacje dotyczące rozbudowy Elektrowni Opole.

Z oficjalnego dokumentu, który przekażemy Państwu podczas konferencji jasno wynika, że nasza Akcja Obywatelska jest uzasadniona, a premier Donald Tusk wypowiadając się 6 czerwca br. o powrocie do możliwości rozbudowy Elektrowni Opole wprowadził społeczeństwo w błąd.

Przypomnijmy rozbudowa Elektrowni Opole to zbyt węgla kamiennego z Górnego Śląska, miejsca pracy na Opolszczyźnie i prąd dla Dolnego Śląska.

Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkie media w całej Polsce!

{przekaż dalej}

BB/TK

 1. Irena
  | ID: 03d03768 | #1

  Tak-Tusk kłamie.!!!!!!!

 2. Jarek Toporowski
  | ID: 02645b66 | #2

  „Z oficjalnego dokumentu, który przekażemy Państwu podczas konferencji jasno wynika, że nasza Akcja Obywatelska jest uzasadniona, a premier Donald Tusk wypowiadając się 6 czerwca br. o powrocie do możliwości rozbudowy Elektrowni Opole wprowadził społeczeństwo w błąd.”

  WARTO POsłuchać o kłamstwie !

 3. Irena
  | ID: 03d03768 | #3

  A Barroso, to kompletny idiota.- takie komplementy sobie prawia politycy.Warto obejrzec video @NGO dzięki.

Komentarze są zamknięte