Spotkanie z prof. Krystyną Pawłowicz [wideorelacja]

Niezależna Gazeta Obywatelska2

Pawlowicz_plakatW niedzielę 2 czerwca br. na zaproszenie Klubu Gazety Polskiej oraz Prawa i Sprawiedliwości gościła w Opolu profesor i poseł PiS (nie posłanka) Krystyna Pawłowicz. Znana ze swoich odważnych i jak sama mówi naturalnych, a nie kontrowersyjnych wypowiedzi prof. Pawłowicz spotkała się z ponad setką Opolan w auli Uniwersytetu Opolskiego.

Wykład prof. Pawłowicz poświęcony był przede wszystkim szkodliwej polityce realizowanej przez minister Agnieszkę Kozłowską-Rajewicz – pełnomocnika rządu ds. równego traktowania kobiet i mężczyzn. Krajowy Program Działań na rzecz Równego Traktowania na lata 2013 – 2015 przygotowany przez minister Kozłowską-Rajewicz określiła jako niebezpieczny i niemoralny, wymierzony w wartości naturalne: religię, rodzinę, tradycyjne role kobiety i mężczyzny w społeczeństwie. Krytyce poddała również Unię Europejską odbierającą Polsce suwerenność, forsującą szkodliwe przepisy gospodarcze (pakiet klimatyczny), a przede wszystkim lewackie uregulowania obyczajowe i społeczne.

O 17.00 uczestniczy spotkania, zgodnie z apelem papieża Franciszka odmówili dziesiątkę różańca świętego łącząc się w modlitwie z katolikami na całym świecie.

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania.

MW

  1. z Niemodlina
    | ID: 996edf4a | #1

    Niestety nie mogłem przyjechać na spotkanie, dlatego chętnie to obejrzę. W GadzinóWce od wczoraj już ujadają, więc musiało być konkretnie :)

  2. Irena
    | ID: 7c60c962 | #2

    Świetne.Super spotkanie. Treściwe. A i wachlarz można podziwiać.

Komentarze są zamknięte