Hofman: Wielu chce, żeby ktoś zastrzelił prezesa Kaczyńskiego. Gość poranka mówi również o wypowiedzi poseł Pawłowicz

Redaktor Obywatelski10

Adam Hofman fot: RMF FmJęzyk posłanki Pawłowicz robi wrażenie. Poniosły ją emocje. Takie słowa nie powinny paść. To nigdy nie powinno się wydarzyć. Kiedy ona coś mówi, to wkłada w to całe serce i czasem ponoszą ją emocje. W polityce to nie jest dobre – mówi Adam Hofman w Kontrwywiadzie RMF FM o wczorajszym wywiadzie posłanki PiS dla TVN24.

Zakaz wystąpień dla Pawłowicz?

„Są tematy, w których posłanka Pawłowicz nie powinna występować. Będę z nią rozmawiał”

– zapowiada Adam Hofman w RMF FM.

„Wielu chce, żeby ktoś zastrzelił prezesa Kaczyńskiego”

– twierdzi Hofman.

„To, co PO robi z Kaczyńskim sprawia, że ludzie wariują. Dostajemy pogróżki. Jest wiele środowisk w Polsce, które chciałyby, żeby kolejny Cyba wszedł do naszego biura i zastrzelił prezesa Kaczyńskiego”

– mówi Adam Hofman w Kontrwywiadzie RMF FM.

„Takie same ataki, pytania po co ta ochrona, były kiedyś na Lecha Kaczyńskiego, a potem prezydent poleciał do Smoleńska i zginął. Zastanowiłbym się czy to negowanie ochrony prezesa, nie naraża jego bezpieczeństwa. Prezesa PiS trzeba chronić”

– mówi gość RMF FM.

„Tak postępują faryzeusze”

– mówi o Donaldzie Tusku i jego reakcji na projekt PiS o Narodowym Programie Zatrudnienia.

„Donald Tusk mówi, że zleci analizę propozycji PiS, a jednocześnie PO składa wniosek o odrzucenie projektu w pierwszym czytaniu”

– dodaje.

„PO chce wprowadzić też odpłatność za służbę zdrowia. To skandaliczne. PO potwierdza, że nie ma takiego świństwa, jakiego nie zrobi liberalny rząd, kiedy zabraknie mu kasy”

– mówi.

„Jeśli pokaże się realna większość w sejmie, to jest możliwy powrót misji prof. Glińskiego”

– zapowiada Hofman w RMF FM.

 RMF24.pl, lz

 1. z Niemodlina
  | ID: d51c256d | #1

  Prof. Krystyna Pawłowicz do hien z mainstreamu: jesteście hipokrytami.
  W przesłanym do redakcji portalu niezalezna.pl oświadczeniu prof. Krystyna Pawłowicz odpowiada na ataki pod swoim adresem za komentarz na antenie TVN24. Posłanka zamieściła też obszerny fragment kontrowersyjnego tekstu, którym organizatorzy zachęcali do udziału w „Marsza Szmat”, i zwróciła uwagę, że takim podejściem skompromitowano problem ochrony ofiar gwałtu.

  Obrażających się na mnie za mój komentarz w TVN24 nt. „Marszu Szmat” kieruję pod właściwy adres, tj. na strony Fabryki Równości – organizatora marszu, który zapraszał do udziału następującym tekstem (o ile jeszcze tego nie zdjęto). Cytuję za organizatorami:
  „…dziwki i dżentelmeni, damy i żigolaki, kurtyzany i alfonsi, napalone queery i wyzwoleni feminiści, cudzołożnice i jawnogrzesznicy, fetyszystki i transwestyci, córy Koryntu i sukinsyni, nierządnice i sutenerzy, dominy i niewolnicy, ladacznice i stręczyciele, dewiantki i puszczalscy, święte prostytutki i sprośni utrzymankowie, sodomitki i zbereźnicy, poliamorystki i swingerzy, wszetecznice i rozpustnicy, nimfetki i satyrzy, bezwstydnice i erotomani, cyklistki i pedały… to jest nasza noc. Duszą, ciałem i seksem świętujemy 1. warszawski Marsz Szmat (Slutwalk)…” – napisała w oświadczeniu prof. Pawłowicz.

  Z przesłanego do naszej redakcji oświadczenia wynika także, że po marszu organizatorzy przewidzieli m. in. następujące imprezy: „Sodoma. Zdziry & libertyni”, „Zboczenie na scenie” czy „Rozpusta na parkiecie”.

  – W programie TVN zacytowałam jedynie fragment tego zaproszenia, nie dodając od siebie żadnego nowego określenia. Cała ta impreza skompromitowała ważny problem ochrony ofiar gwałtu, na którą uwagę zwróciło tylko Prawo i Sprawiedliwość, zgłaszając projekt ustawy o podwyższeniu kary za gwałty. Żadna z potępiających mnie dziś osób, w tym najbardziej oburzona Pani Marszałek Ewa Kopacz i Pani Minister Kozłowska-Rajewicz, projektu tego nie poparły. Obecne obrażające mnie komentarze dowodzą jedynie hipokryzji moich oskarżycieli – napisała w oświadczeniu prof. Krystyna Pawłowicz.

 2. Irena
  | ID: 696e160c | #2

  Zaproszenie ” Marszu Szmat” było wulgarne. Gdzie ochrona zgwałconych kobiet?

 3. Jarek Toporowski
  | ID: 7c0bfc5f | #3

  Daj Panie Boże upadek POmylonych !

 4. Piotr Rubas
  | ID: e26e2fc3 | #4

  żyd Hofman w natarciu …

 5. z Niemodlina
  | ID: d51c256d | #5

  Właśnie obejrzałem „Polski Punkt Widzenia” w TV TRWAM z udziałem pani prof. Pawłowicz. To niesamowite jak TVN w bezczelny i podły sposób zmanipulował wypowiedź pani profesor. Cieszę się,że pani profesor nie odpuści tym manipulatorom i będzie żądała przeprosin i sprostowania,a gdy do tego nie dojdzie wystąpi na drogę sądową.

 6. Irena
  | ID: 61998130 | #6

  @ z Niemodlina. TVN to specjaliści w manipulowaniu.Zaproszenie na” Marsz Szmat” wyrażnie precyzowało treść.. Pani profesor ma rację.

 7. Irena
  | ID: 61998130 | #7

  @ P.Piotr Rubas. Napewno jest Żydem?? A wygląda jak nasz młodzieniec.

 8. Gallus anon
  | ID: 9538d317 | #8

  Ja nie dzielę ludzi na Polaków i Żydów. Ja dzielę na mądrych i głupich.

 9. Irena
  | ID: 5ffefdce | #9

  @ Gallus anon. Można więcej kryteriów zastosować. Mądry i głupi to najpopularniejsze kryterium.

 10. Anonim
  | ID: d68c2f2e | #10

  @z Niemodlina
  Pełen szacun (przepraszam za żargon) za przytoczenie odpowiedniego materialu. Wszyscy się kajają, a prof. Pawłowicz powiedziała otwarcie, co mysli i co należałoi powiedzieć.

Komentarze są zamknięte