Nowy miesięcznik „Sieci Historii”

Redaktor1

okładka Sieci HistoriiPierwszy numer miesięcznika historii zwycięskiej „Sieci Historii” ukazał się na rynku 16 maja. Do części nakładu dołączono książkę z filmem „Generał Nil”. Wydawcą nowego magazynu jest spółka Fratria.

Dzięki „Sieci Historii” czytelnicy otrzymają co miesiąc dawkę wiedzy o historii, w której nie pomija się niewygodnych faktów z
przeszłości, a narodowe sukcesy i zwycięstwa pozwalają budować prawdziwą narodową dumę i szlachetny patriotyzm.  Miesięcznik adresowany jest przede wszystkim do osób szukających odpowiedzi na najtrudniejsze pytania dotyczące historii, szczególnie najnowszej, ciekawych świata, a zawiedzionych obecną ofertą na rynku medialnym. Wydawca, spółka Fratria, liczy też, że magazyn docenią nauczyciele i uczniowie zainteresowani historią.

935328_135096816683444_858254365_nRedakcja pod kierunkiem prof. Jana Żaryna wsparta doświadczeniami zespołu redakcyjnego tygodnika „Sieci” i portali wpolityce.pl [1], wnas.pl [2] oraz naszememento.pl [3], gwarantuje doskonałą lekturę i teksty na wysokim poziomie naukowym i edytorskim. W pierwszym numerze tematem miesiąca jest bitwa o Monte Cassino.

Więcej informacji znajdą Państwo w załącznikach. Wszystkich zachęca się do zapoznania się z nimi i publikacji. Osoby mające jakichkolwiek pytania zaprasza się do kontaktu.

Na podstawie komunikatu Piotra Zarębskiego
zarebski.piotr.tylkowysylka@gmail.com

  1. Irena
    | ID: 42204f36 | #1

    Te wykształciuchy to pracowici ludzie.Dzieki, za to co tworzą.Nie ustawać w uświadamianiu rodaków o polskiej prawdziwej historii.Bo,niestety,wiele faktów nie znamy.Jednakże,obawiam się,że nauczyciele nie będą skorzy do czytania i przekazywania tej cennej dla narodu wiedzy ,Oni boją się o pracę, tym bardziej,że na stanowisku dyrektora szkoły, jest bardzo często ,powtarzam bardzo często, były członek PZPR i prawdy zakazanej nie lubi. Z tym się spotykam. Ale ufam nauczycielom,że posługiwać się będą własnym rozumem.

Komentarze są zamknięte