Maciej Kałek: Komunista na uczelni. Wyślij protest!

Redaktor3

Delegalizacja postkomunistów - Opole 15 grudnia 2012 (11)Dnia 15 maja w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej ma się odbyć spotkanie z szefem SLD, Leszkiem Millerem. Spotkanie ma odbyć się w Sali Audytorium Maximus o godz.17, lecz budzi ono rosnące kontrowersje.

Jak donosi portal www.dabrowagornicza.naszemiasto.pl, spotkanie ma być podsumowaniem wizyty postkomunisty w województwie śląskim. Wielu studentów jest niezadowolonych z takiego obrotu spraw. Jedna ze studentek mówi wprost:
Zaznaczam, że to jest uczelnia prywatna, ale myślę, że listy do Pani Rektor mogły by pomóc. Pomóżcie, bo nie chcę by po mojej uczelni kręciły się czerwone szuje!
Oburzeniu studentów trudno się dziwić. Leszek Miller był zagorzałym działaczem okupacyjnego PZPR, które współpracowało z władzami moskiewskimi, aby Polskę pozostawić w szponach obcego mocarstwa. Dziś, pomimo tego, iż żyjemy (podobno) w „wolnej Polsce“, żaden komunistyczny, socjalistyczny działacz z okresu PRL nie został skazany za liczne zbrodnie partii komunistycznej, jakiej byli członkami. Co ciekawe, pomimo zapewnieniu, iż spotkanie jest otwarte dla wszystkich, faktem jest, że Leszek Miller nie odpowiada na pytania, jakie wysuwają protestujący przeciwko jego wizytom ludzie. Starczy podać przykład wizyty Millera w Głogowie (25 kwietnia A.D. 2013), gdzie młodzi i starsi patrioci w sposób jasny i klarowny wyłuszczyli, za co Miller i cała czerwona hałastra powinien przeprosić.Pomimo, iż jest to uczelnia prywatna, warto wysyłać listy protestacyjne w tej sprawie do Pani Rektor. Jeszcze nie jest za późno.
Charakter prywatny uczelni w żaden sposób nie może tłumaczyć tego, że promowany jest tam człowiek nie tylko o poglądach komunistycznych (znacznie bardziej morderczych od bratniego lewacko narodowego socjalizmu – nazizmu), ale i historycznie odpowiedzialnego za zbrodnie PZPR! Nie wolno nam przymykać oczu na jawną promocję komunizmu. Poniżej, wersja listu protestacyjnego, wraz z podanym meilem.
Autor: Maciej Kałek
facebook.com/NarodowykatolList  protestacyjny do Pani Rektor znajdziesz na http://prawy.pl/portal_aktual/z-kraju/3058-komunista-na-uczelni-wyslij-protest

 1. mitko
  | ID: 760565b3 | #1

  faszysci nigdy nie lubili czerwonych, bo to konkurencja. (żaluja,że nie ma juz komo z możliwośscia uzycia). ale dlaczego Miller ma byc czerwony, tego pewnie nie wie nawet ich bog (malutki i zlosliwy)

 2. z Niemodlina
  | ID: 22d130c6 | #2

  Protest wysłany, warto byłoby również wspomnieć o przemilczanych przez media III RP wizytach i spotkaniach towarzysza Millera z komunistami na całym świecie przy czerwonej jak cegła symbolice zbrodniczego systemu komunistycznego.

 3. Sosen
  | ID: 565f2db5 | #3

  mitko :
  faszysci nigdy nie lubili czerwonych, bo to konkurencja. (żaluja,że nie ma juz komo z możliwośscia uzycia). ale dlaczego Miller ma byc czerwony, tego pewnie nie wie nawet ich bog (malutki i zlosliwy)

  „W latach 1989–1990 członek Biura Politycznego KC PZPR” – pewnie dlatego ; ) A faszystów niestety już nie ma – i teraz antyfaszyści powinni być bezrobotni ;)

Komentarze są zamknięte