Kamiński: Za wcześnie, by przesądzać, że to był zamach. Nie wykluczam, że zamachu nie było

Redaktor Obywatelski2

Mariusz Kamiński /fot: gover„Nie wykluczam, że zamachu nie było, nie wykluczam też, że był. Jest za wcześnie, żeby to przesądzać. Raport Macierewicza to nie jest jeszcze raport końcowy. Trzeba poczekać też na zakończenie prac prokuratury” – mówi Mariusz Kamiński w Kontrwywiadzie RMF FM.

„Mecenas Rogalski nadużył zaufania swojego klienta. Zatrudniając go, prezes PiS oczekiwał profesjonalnej pomocy adwokackiej, ale nie był zadowolony. To Jarosław Kaczyński zrezygnował z usług mecenasa Rogalskiego. Dopiero wtedy mecenas zaczął mówić, że zamachu nie było. Zachowanie Rogalskiego jest skrajnie nieodpowiedzialne. Rogalski jest niewiarygodny i zainteresowany jedynie akcją medialną”

– mówi wiceszef PiS w RMF FM.

„Chcemy silnego i zwartego PiS, między innymi dlatego będą przyspieszone wybory szefa partii. Wydaje mi się, że nie będzie kontrkandydata dla Jarosława Kaczyńskiego”

– mówi Mariusz Kamiński.

„Spawa zegarków Nowaka to dowód na prostackie ‘gadżeciarstwo’ członków rządu, ale może kryć się za tym też coś więcej. Trzeba sprawdzić kontrakty kolegów Nowaka”

– twierdzi były szef CBA w RMF FM.

RMF24.pl, lz

  1. z Niemodlina
    | ID: 439a525f | #1

    Po 3 latach kłamstw, matactw i kompromitacji polskiej prokuratury i polskiego? rządu to za wcześnie??? Wszystko wskazuje na dobrze przygotowany zamach, a dokładnie na egzekucję. Dalsze wątpliwości są zbędne, już dawno śledztwo powinno być prowadzone właśnie pod kątem zamachu w celu ustalenia sprawców.

  2. Irena
    | ID: 7f67c976 | #2

    @P.z Niemodlina.Tak,tak, trop wiedzie do sprawców. Wszak Pomału Ale Dotrze.pozdrawiam

Komentarze są zamknięte