Gliwice: „Rewolucja Gender”. Wykład ks. prof. Dariusza Oko

Redaktor2

dariusz okoJuż w środę, 24 kwietnia o godzinie 18:30 w Centrum Edukacyjnym im. bł. Jana Pawła II, wykład otwarty Ks. prof. Dariusza Oko , p/t Nowe zagrożenia dla cywilizacji chrześcijańskiej – rewolucja gender. Wykład zapowiada się bardzo ciekawie. Już otrzymaliśmy dużo materiałów, które będą dostępne dla słuchaczy Akademii Liderów Opinii. Jak ważny to temat i jak niebezpieczna to ideologia pokazuje artykuł Homo-zbrodnie na dzieciach.

Trwa akcja zbiórki podpisów pod obywatelskim projektem ustawy wykluczającej aborcję eugeniczną.

W linkowanym tu artykule pobierzesz projekt ustawy z uzasadnieniem i karty do podpisów. Mamy trzy miesiące. Chcemy zebrać milion podpisów. Prosimy wszystkich o zbieranie wśród znajomych i przekazanie nam list na wykładach, lub na adres: Marek Waniewski ul. Wróblewskiego 22/1 44-100 Gliwice, lub bezpośrednio do fundacji PRO Ul. Grzybowska 37a/25, 00-855 Warszawa. Lista powinna zawierać na dolnym marginesie dane osoby zbierającej. Mamy już pierwsze stałe punkty, gdzie w godzinach pracy można złożyć podpis lub oddać wypełnioną listę. Poszukujemy następnych.

Do poczytania między innymi:

– o Kongresie Polskiej Rodziny, którą będziemy wspierać poprzez Marsze dla Życia i Rodziny w Gliwicach i Bytomiu 9 czerwca,

– o skutkach Protokołu z Kioto,

– o apelu Do dziennikarzy,

– o spotkaniu z wojewodą w sprawie Ratowania zabytkowej wieży ciśnień,

Prosimy wszystkich o komentarze do artykułów na facebooku. Adres w stopce.

Do zobaczenia na wykładzie.

Marek Waniewski
www.fronda.gliwice.pl
Gliwicki Terenowy Klub Frondy na facebooku

  1. Irena
    | ID: 6ee5660a | #1

    Ciekawe.Warto wziąć udział. Dzieki @NGO za informacje.

  2. | ID: cc2d8cfe | #2

    Mt 7:21 „Nie każdy, który Mi mówi: Panie, Panie!, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie.”
    http://tradycja-2007.blog.onet.pl/

Komentarze są zamknięte