Ostatnie zdjęcie prezydenta Lecha Kaczyńskiego

Redaktor Obywatelski2

photoDziennik „Super Express” publikuje dziś ostatnie zdjęcie śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego, zrobione 10 kwietnia 2010 roku, na pokładzie samolotu TU154M, dokładnie o godzinie 7.27. Autorem zdjęcia był artysta, plastyk Wojciech Seweryn, który leciał z prezydentem na uroczystości do Katynia. 

Oto opis w znajdujący się w dzienniku:

10 kwietnia 2010 roku, wojskowe lotnisko na Okęciu, godz. 7 z minutami. Za moment rządowy tupolew zacznie kołować na płycie lotniska. Prezydent Lech Kaczyński (†61 l.) nie zajął jeszcze miejsca w salonce, przechadza się po pokładzie i wita z pasażerami. Wygląda na zrelaksowanego, jest uśmiechnięty. Nic nie zapowiada tego, co stanie się za ponad godzinę.

photo

  1. IRENA
    | ID: 667a3b91 | #1

    Skoro zachowały się zdjęcia z pokładu,to może są jeszcze inne zdjęcia które pokazują, twarze pasażerów z innej części samolotu.Nurtuje mnie ,kto oprócz 96 osób jeszcze leciał do Smoleńska.Bo radio, bezpośrednio po katastrofie, podawało 153 osoby.A trumny tez zawierały prochy nie zidentyfikowane.

  2. z Niemodlina
    | ID: c681b4e8 | #2

    To zdjęcie publikowane było już jakoś 2 lata temu, żadna nowość. TU-154 leciało 96 osób i to jest póki co najbardziej pewna informacja o tym locie.

Komentarze są zamknięte