Swobodne milczenie a prześladowania chrześcijan

Redaktor3

Maciej Kałek fotW mediach próżno szukać czegoś ciekawego – nie w tych meinstreamowych. Te są znane z tego, że mówiąc przesadnie o jednym, nie mówią niczego o czymś ważniejszym. Na przykład o prześladowaniach chrześcijan niczego się nie dowiemy od postępowców. Udają, że tego nie ma. W końcu należy zdać sobie sprawę, iż postępowcy nas – chrześcijan – po prostu poświęcili, na drodze do budowy „pokojowego” świata.

Jak możemy przeczytać na stronie Open Doors: „Szacuje się, że na całym świecie około 100 mln chrześcijan doświadcza prześladowań ze względu na swoją wiarę w Jezusa Chrystusa.” Stanowi to dowód na to, iż to chrześcijanie są najbardziej prześladowaną grupą na świecie! Jednak w obecnych czasach, próżno znaleźć w mediach odnośniki do tych wydarzeń. Za to wiele się mówi, o marginalnych nadużyciach duchowieństwa. Dlatego społeczeństwo żywi jawną nienawiść, wobec chrześcijaństwa – zwłaszcza tego w swoich krajach. Nie występują w mediach takie określenia, jak klerofobia, chrystofobia, za to co chwilę pojawia się homofobia, faszyzm i moherstwo. Walka z chrześcijaństwem, zwłaszcza katolicyzmem, przybiera na sile coraz mocniej, zaś żadna organizacja międzynarodowa nie robi z tego powodu zamieszania, ani nie wysyła w te rejony wojsk. I pomimo, iż chrześcijaństwo jest najbardziej prześladowaną religią na świecie, kraje Unijne i inne organizacje międzynarodowe, wolą zajmować się tym, co zapewni ich rządowi ciągłość władzy – wystarczy przytoczyć przykład Ghany, oraz Ugandy, którym Wielka Brytania „wysłała apel” o legalizację związków „homoseksualnych”, pod groźbą cofnięcia dotacji na walkę z biedą (w oparciu o portal Fronda).

Próżno jednak mówić o prześladowaniach w liczbach, skoro ludzi wielkie cyfry nie ruszają. Najlepiej podać przykład. Sztandarowym przykładem takiego prześladowania, jest sprawa 3 studentów – chrześcijan, jakich gang muzułmański w Nigerii zwabił w tłum, oskarżył o oglądanie „homoseksualnych pornograficznych filmów”, oraz o uprawianie seksu ze zwierzętami – z czego żadnemu niczego nie udowodniono.
Zostali brutalnie pobici, opluci, wyśmiani… ich kości zostały połamane, zaś na sam koniec, zostali podpaleni – dla pewności. Na stronie podanej poniżej, znajduje się pełen filmik ich upadlania, wraz ze spaleniem (drastyczne!).
http://www.polskibreivik.pl/post,0.html

st

36645521

Sprawa jest może i bardzo brutalna, i może godzi w dobry smak wielu ciepłoduchów… jednakże tak, jak aborcjonistom najlepiej pokazać wyabortowane dzieci, tak też najlepiej prześladowcom chrześcijan w Polsce pokazać, do czego posuwają się ich mentalni przyjaciele z krajów, gdzie chrześcijaństwo stało się tym, czym dziś w Polsce lewica chce je uczynić – obiektem kpin, agresji i pomówień.

Maciej Kałek
www.facebook.com/Narodowykatol

Źródła:

http://www.opendoors.pl/przesladowania/100milionow/

http://www.polskibreivik.pl/post,0.html

http://www.fronda.pl/a/ghana-zero-tolerancji-dla-homoseksualizmu,15625.html

 1. Bartosz
  | ID: b7eafb0b | #1

  Naprawdę są jeszcze na świecie tacy ludzie, dla których ważniejsza jest wiara, niż życie? Przecież życie jest tylko jedno, a każda wiara, to tylko inna droga do tego samego Boga. Jakby mi ktoś wparował do domu, mierzył do mnie z karabinu i kazał wierzyć w Wielkiego Potwora Spaghetti albo cokolwiek innego, to natychmiast bym się zgodził. I dalej żył :)

 2. Nocturno19
  | ID: c8d4dfce | #2

  Zaś ci, co jednak wciąż wierzą w Jedynego Boga Trójosobowego, nawet, jak ich ze skóry obdzierają, zostają świętymi. Tym się różnimy my – zwykli, szarzy zjadacze chleba, od bohaterów, że nie pojmujemy wagi potężnej wiary. Nie ma „różnych dróg”. Jest jedna. Wiedzie przez KRK. Zastanawia mnie też niejako to stwierdzenie, że jak tylko ktoś udowadnia mordowanie chrześcijan przez innych, wszyscy mówią o tym, że religia jest bez sensu etc. To tak, jakby gadać, że zamordowanie New Ageowca świadczy o tym, że nie powinno New Ageowców być. Albo zamordowanie ateisty świadczy o tym, że ateizmu nie powinno być, bo to glupota. Głupotą są takie stwierdzenia, Panie Bartoszu.

 3. | ID: 3ed842ae | #3

  Remember shyness is a unique and beautiful quality, be proud to be who you are;
  but always make she that it is YOU not shyness that has the control.

  But, if you feel nervousness for everything, then you can.
  So far, the best researched tools for beating shyness are the ones
  in Cognitive-Behavioral Therapy and Coaching.

  Also visit my homepage … overcome shyness

Komentarze są zamknięte