Minister Mucha przekaże na opolski sport ponad 4 mln złotych. Ale ile za to chce wybudować…

Redaktor Obywatelski2

Joanna Mucha wikipediaNasze województwo ma otrzymać w tym roku od Ministerstwa Sportu i Turystyki dodatkowo 4,4 mln zł na rozwój bazy sportowej – zapowiedziała szefowa resortu Joanna Mucha, goszcząca w piątek w Opolu. Jej zdaniem te środki warto przeznaczyć na budowę boisk czy ścieżek rowerowych.

Minister Mucha jednak troszkę pofantazjowała…

Według minister do tej pory Opolszczyzna otrzymała od Ministerstwa Sportu i Turystyki 2 mln zł. Teraz – jak zapowiedziała – dostanie jeszcze 4,4 mln zł.

Jest prośba o to, by zadania realizowane za te pieniądze mieściły się w zakresie sportu powszechnego, czyli były przeznaczone na budowę sal, boisk czy ścieżek rowerowych

– powiedziała Mucha.

Pani minister, za takie pieniądze, to jeszcze trzy stadiony, basen i dwa korty tenisowe wybudujemy!

info, pap, lz

 1. IRENA
  | ID: 3078257e | #1

  A skąd się wzięły dodatkowe środki?? Bardzo mnie w takim razie ciekawi, czy budżet na 2013 został skorygowany??Nie słyszałam,aby najlepszy minister finansów, na tym globie,pan Rostowski pracował nad zmianami istotnymi dla rozwoju kraju w tym rozpowszechnianiu sportu.Skąd te zaskórniaki pani Muchy?? Nurtujące.

 2. Ozi
  | ID: 38203bfc | #2

  Za cztery bańki to można zrobić jedna dobrą imprezę dla jedynie słusznych sportowych „fachowców”.
  Lista życzeń sportowych inwestycji otworzy się dopiero przed przyszłorocznymi wyborami i te pare marnych mln wystarczy na parę ławek i dwa stojaki na rowery.POrażka i mydlenie oczu!!!

Komentarze są zamknięte