Sukces internautów. Klienci NC+ otrzymali komunikat: warunki dotychczasowej umowy pozostają bez zmian

Niezależna Gazeta Obywatelska4

Anty NC+Dotychczasowi klienci Canal+ i platformy N, która się połączyła w NC+ otrzymywali ostatnio pisma o automatycznej podwyżce abonamentów w związku z połączeniem tych dwóch platform telewizyjnych. Dziś wszyscy abonenci NC+ otrzymali komunikat na ekranach swoich telewizorów:

„Uprzejmie informujemy, że rezygnujemy z procesu automatycznej zmiany Państwa dotychczasowej oferty na ofertę nc+. Oznacza to, że warunki Państwa umowy z platformą n pozostają bez zmian, aż do końca jej trwania. Tym samym mają państwo czas na podjęcie decyzji o wyborze pakietu nc+, dostosowanego do własnych potrzeb. Jednocześnie miło nam poinformować, że udostępniamy państwu Państwu 6 kanałów Canal + na warunkach obecnej umowy” – otrzymał jeden z klientów platformy N, który dotychczas płacił 59 zł a od kwietnia miał przejść automatycznie na abonament droższy o 20 zł.

Zasługą takiego obrotu sprawy była na pewno inicjatywa obywatelska pod hasłem Anty NC +, która zgromadziła dziesiątki fanów na Facebooku. O sprawie można było również przeczytać na łamach NGO. Dodajmy, że problemem zainteresował się również  Urząd Ochrony Konsumentów i Konkurencji, który wyraził pogląd o niezgodności z prawem jednostronnego wypowiedzenia wcześniej zawartych umów.

Oprac. TK

 1. IRENA
  | ID: e2070cd9 | #1

  Inicjatywy społeczne są skuteczne.Więc należy być konsekwentnym w działaniu.I zwyciężać tych,co głupio postępują, krzywdząc tym samym rodaków.

 2. R…… J …………
  | ID: fb191c32 | #2

  Oznacza to, że warunki Państwa umowy z platformą n pozostają bez zmian, aż do końca jej trwania .??????? !!!!!!!!!!!!!!!!! toż to kompletna bzdura !!!!!

  Od: stivell
  Do:
  Kopia do:
  Temat: Skarga / wniosek http://www.hotmoney.pl/Wszystko-co-powinienes-wiedziec-o-nowym-nc-s30139-slide2
  Data: 13 kwietnia 2013 15:091. Pani Małgorzata Krasnodębska-Tomkiel

  Prezes U.O.KONSUMENTA i KONKURENCJI – ???
  do rąk własnych !!!
  za pośrednictwem P.Małgorzaty Cieloch Rzecznika Prasowego UOKiK

  2. Prezes Julien Verley Prezes nC+.
  do rąk własnych !!! poprzez [email protected] / [email protected]
  Pacta conventa !!!

  Pacta conventa !!!

  Pacta conventa !!!

  Skarga / wniosek

  ……….. Jak dowiedzieliśmy się w nc+, osoby które podpisały umowy z nc+ na starych warunkach, mogą wrócić do swoich starych pakietów (i cen) oraz dokończyć starą umowę.

  Wystarczy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta lub złożyć odpowiednie pismo w punktach sprzedaży. – Niczego nie chcemy klientom narzucać – to, jak słyszymy, nowa polityka firmy. …………..

  : http://www.hotmoney.pl/Wszystko-co-powinienes-wiedziec-o-nowym-nc-s30139-slide2

  A gdzie brakujące od 1.04. kanały ?????????? nawet jak trwa wypowiedzenie gdzie rekompensata za ich brak = obniżona opłata za ten ostatni m-c – kwiecień ??? , a gdzie rekompensata za brak możliwości konsumcji uzyskanego prawa do zniżek do końca czasu zawartej umowy = w tym całkowity brak opłaty za IV/13 ???????? !!!!!!!!!!

  Sic. !!!! Obie strony umowy są równoprawne , więc po zerwaniu umowy z przyczyn po stronie Usługodawcy Abonentowi należy się rekompensata finansowa w takiej samej wysokości jaką naliczyła by n tv/ nc+ gdyby umowę zerwał abonent !!!!!!!!!!!!!!!!

  Panowie : Redaktorzy toż obrona z urzędu nabytych praw konsumenta to ustawowy obowiązek Pani Prezes U.O.KONSUMENTA i KONKURENCJI z nadania PO !!!!!!!!

  KONSUMENTA i Obywatela droga / jak NC+ / Platformo z nazwy Obywatelska ???? !!!!!!!!!!!!!!!

  do wiadomości : [email protected]­sy­gnal.pl , [email protected] , [email protected] , [email protected]

  R……… J……….. – Pesel : ……………………………..

  abonent n tv nr. 3235181931 / umowa 3648619662 / wypowiedzenie 2013-04-04 18:01

  kontakt email …………………..

 3. z Niemodlina
  | ID: 7e649b37 | #3

  Sukcesem byłoby gdyby Polacy nie przeznaczali swoich ciężko zarobionych pieniędzy na telewizje POwiązaną z antyPOlskim ITI. Tymczasem będą nadal POddawani manipulacji i okłamywani, jak słusznie zauważył prof. Piotr Jaroszyński, co z tego,że wiemy,że dane media kłamią,a mimo to TV włączone i oglądamy, to tak jak palenie papierosów, wiemy,że szkodą, a mimo to je palimy. Wyłączyć reżimową TV i odciąć się od tej trucizny raz na zawsze, 3 dni temu nadawanie rozpoczęła TV REPUBLIKA, ze smutkiem zauważyłem,że na NGO nie pojawiła się póki co żadna reklama tej TV :(

 4. | ID: e82c489c | #4

  Reklamujemy w takim razie http://www.telewizjarepublika.pl/ :)

Komentarze są zamknięte