Oświadczenie Posła Patryka Jakiego po spotkaniu z Wicepremierem Januszem Piechocińskim ws. Elektrowni Opole

Niezależna Gazeta Obywatelska1

Patryk Jaki [jaki.pl]Dziś tj. 11 kwietnia 2013 roku w godzinach od 15.00 do 15.40 odbyło się moje spotkanie z Wicepremierem i Ministrem Gospodarki Januszem Piechocińskim. Spotkanie w całości było poświęcone sprawie rezygnacji grupy PGE z rozbudowy Elektrowni Opole.

Podczas rozmowy pan premier zapewnił mnie, że sprawa nie jest przesądzona i jest jeszcze szansa na uratowanie tej inwestycji.

Uzgodniliśmy wspólnie, że podejmiemy kolejne działania mające na celu uratowanie Elektrowni.

Ponadto pan premier zapewnił mnie, że wniesie o rozszerzenie najbliższego porządku obrad Rady Ministrów o sprawę Elektrowni Opole.

Jednocześnie na mój wniosek opolska sprawa stanie się jednym z elementów dyskusji podczas obrad plenarnych Sejmu RP.O kolejnych działaniach i statusie sprawy będę Państwa informował.

Z wyrazami szacunku

Patryk Jaki, Poseł na Sejm RP

  1. IRENA
    | ID: 896e4f29 | #1

    Panie Pośle.Też wyrazy szacunku dla pana.Ale dlaczego wcześniej,nie interesowała elektrownia.Tego nie potrafie zrozumieć.Wiemy przecież, że obecnej władzy nie można wierzyć ani jednego słowa..A dlaczego kopalnie nie moga wydobywać węgla.,skoro mamy???.Węgiel jest bogactwem wspólnym.Dzisiaj płacimy 800.-zł za tonę, 1500,-za koks, a najwiecej to do magazynu wożą jakiś muł po 420zł za tone ,który wydziela smierdzace substancje. Kto to może sprawdzic w przeciwnym razie zatrujemy sie. A może to jest uzupełnienie eutanazji???

Komentarze są zamknięte