Bardzo przewrotny Lech Wałęsa

Redaktor Obywatelski1

Aleksander_Kwasniewski_i_Lech_Walesa,25lecie_NSZZByły prezydent raz krytykuje gejów, a raz umawia się z Leszkiem Millerem na udział w kobiecym kongresie lewicy. Czy to nowa taktyka marketingowa byłego prezydenta, aby odzyskać utracone pieniądze, po wypowiedział o „gejach za sejmowym murem”?

Jak donosi tygodnik „Wprost”:

Leszek Miller zaprosił Lecha Wałęsę na organizowany w czerwcu przez SLD Kongres Lewicy, który ma odbyć się na Stadionie Narodowym. Były prezydent miał przyjąć zaproszenie. W organizowanym przez SLD Kongresie Lewicy ma wziąć udział ponad sto kobiecych organizacji

Lech Wałęsa – nic dodać, nic ująć.

A Wy co myślicie o tym pomyśle?

 

wprost, ngo

  1. IRENA
    | ID: 993f1fe8 | #1

    Takie dwie kapryśne baletnice. !!!!!! A może to przyjaciele? bo i wysłucha i pokocha i pocieszy i rozweseli zrozumie?? A moze prezydent Wałesa jest spragniony seksu,wiec z panem Millerem szkoli sie.Bo prawdziwego męzczyzne poznaje sie nie po tym jak zaczął, ale jak skończył, jak to Miller gadał. A i kobiet nie braknie i to takich,które sa takie jak polityka czyli giętkie. Tylko strzały erosa brakuje.?? A co wokoło widzą? pornografia masowa gdyż naród jest goły i bosy – jest tak jak chcieli. !. Skazani są na polityke .Bez polityki nie potrafią się nawet przeżegnać.

Komentarze są zamknięte