Bury: Solidarność marzy o władzy. Duda wiosłuje w tym kierunku

Redaktor Obywatelski4

Jan Bury wikipediaMinistrowie PSL poświecili wiele czasu, żeby zażegnać perspektywę strajku na Śląsku, ale problemem jest strona społeczna. NSZZ Solidarność najczęściej jest nieobecna na posiedzeniach Komisji Trójstronnej, bo jej przewodniczący zamiast rozmawiać, występuje na wiecach i trybunach- mówi przewodniczący KP PSL Jan Bury.

Solidarność nie chce współpracować z rządem. Chcą być dla rządu alternatywą. Po 15 latach od czasów rządów AWS, Solidarność postanowiła ponownie sięgnąć po władzę. Piotr Duda wiosłuje w tym kierunku

– mówi gość RMF FM.

Przewodniczący klubu PSL wyraża nadzieje, że premier Tusk zanim powiedział wczoraj o możliwości przeprowadzenia referendum ws. przyjęcia euro w Polsce, rozmawiał z wicepremierem z PSL.

Mam nadzieje, że rozmawiał, jest przecież poważnym politykiem

– mówi gość RMF FM.

Jan  Bury twierdzi, że gdyby referendom miało odbyć się dziś, PSL nie namawiałaby Polaków do głosowania za przyjęciem wspólnej waluty.

Euro przenosi infekcje krachu

– mówi Bury w RMF FM.

Wybory szefa PO mogą przynieść niespodzianki. Nie można całe życie być liderem- mówi gość RMF FM. My w PSL kibicujemy najlepszemu. Dziś najlepszy jest Tusk, ale co pokaże kongres PO, to zobaczymy. Mogą być niespodzianki. W polityce jest  jak w piłce. Nigdy nie wiadomo 

– dodaje.

Mecz z San Marino? Jeden wielki dowcip. Taki mecz gminny… Kibicowałem bez przekonania

– mówi gość RMF FM.

 

RMF, gop

 1. Jarek Toporowski
  | ID: f64c4b68 | #1

  Cała sejmowa LEWIZNA -PO ,PSL, SLD, RP biadoli jedną tępą śpiewkę – to już zaczyna być nudne , a wrećż nawet i mdłe .Śpiewka holoty III RP PT. „Duda będzie posłem”

  trzesą się im zady że wtym roku będą PRZEDTERMINOWE WYBORY – a tego łajna PSL-owskiego nie będzie

 2. Jarek Toporowski
  | ID: f64c4b68 | #2

  Komisja trójstronna to jak gadanie do samego siebie. Banda łysego -dwóch na jednego.

  Dwóch złodzieji na jednego pracownika. Komisja Trojstronna kojarzona jest z Masoństwem.

  LUDZIE muszą się jeszcze mocniej buntować -coraz więcej manifestacji z coraz większą ilością narodu.

 3. Irena
  | ID: e33b3e78 | #3

  Pan Bury głupoty opowiada,Nic PSL dla Polski nie zrobiło.PSL tylko mysli o swoich pociotkach.
  juz ich wymieść i to bardzo dokładnie,każde żdziebełko,z każdego kąta.Pan Duda,pan Kukiz,pan Sanocki ,-wiedzą co robią.Polityka nie dla nich.Oni widzą Człowieka,jego potrzeby a nie guziki sejmowe.które coraz bardziej błądzą i kierują kraj do upadku [email protected] Toporowski.Trzeba sie bardziej buntować,masz racje.A nasza Młodziez to Wspaniała Młodziez.Rozszyfrowała te podłe zamiary rzadu wobec niej.Maszerować,do wsciekłości doprowadzać tą klikę. Sami się nawzajem zjedzą.

 4. z Niemodlina
  | ID: ebfb7311 | #4

  I to mówi Psia Swołocz Ludowa z 5% poparciem, która tkwi już jakieś 17 lat przy korycie najpierw z komunistami, teraz z neobolszewikami z Padliny Obywatelskiej.

Komentarze są zamknięte