Hofman: Arabski trafi na ławę oskarżonych. Oskarżą go Jarosław i Marta Kaczyńscy

Redaktor Obywatelski11

Adam Hofman fot: RMF Fm„Nawet jeśli wątek organizacji wizyty w Smoleńsku zakończy się umorzeniem, Jarosław i Marta Kaczyńscy napiszą na podstawie dostępnych materiałów własny akt oskarżenia. To pewne, że Tomasz Arabski będzie przesłuchiwany jako podejrzany w sprawie śmierci prezydenta RP i 95 innych osób – mówił Adam Hofman w RMF FM. 

„Madryt to nie jest najlepsze miejsce dla ludzi, których rola w katastrofie smoleńskiej nie została wyjaśniona. To nie licuje z godnością ambasadorską”

– mówi Adam Hofman w Kontrwywiadzie RMF FM.

„Arabski jako szef kancelarii premiera kompromitował szefa rządu. Jeśli zostanie ambasadorem, będzie kompromitował nas wszystkich”

– dodaje.

 „Sprawa katastrofy smoleńskiej to nie jakaś tam kradzież roweru. Tomasz Arabski wykonując polecenia Donalda Tuska, pozbawiał bezpieczeństwa Lecha Kaczyńskiego”

– mówi Hofman.

„Ludzie, którzy wczoraj protestowali na korytarzu w sejmie, to byli dziennikarze „Gazety Polskiej”. Zaprosili ich posłowie PiS”

–  dodaje.

„Prezes Kaczyński nie obraża się za nazywanie go Kaczorem”

– mówi o Pawle Kukizie który tak właśnie nazwał prezesa PiS.

„Piotr Duda i Paweł Kukiz na listach naszej partii? Jeśli tylko mieliby chęć…”

– odpowiada gość RMF FM.

Piotr Duda mówił wczoraj w Kontrwywiadzie RMF FM, że oburza go cała klasa polityczna, nie tylko PO. Adam Hofman uważa, że nie dotyczy to jego.

„Ja nie jestem z tej klasy politycznej. Nie poczuwam się do bycia we wspólnej klasie politycznej z ludźmi, którzy zajmują się szczawiem”

– dodaje.

Adam Hofman twierdzi że Prof. Gliński będzie odgrywał bardzo poważną rolę… na zapleczu PiS.

„Partia będzie wykorzystywać pomysły jego zespołu. Misja Glińskiego w sejmie się zakończyła. Misja poza sejmem trwa”

– podsumował.

RMF FM, lz

 1. z Niemodlina
  | ID: ebc92888 | #1

  ” TAWS” jest to amerykański system ułatwiający pilotom podchodzenie do lądowania. System ten był zamontowany w rządowym TU- 154M, który 10 kwietnia 2010 roku rozbił się pod Smoleńskiem wraz z 96 pasażerami w tym Prezydentem RP. System” TAWS” sporządził 38 raportów z tragicznego lotu. Ujętych w tzw. raporcie Millera jest jednak jedynie 37 raportów tego systemu. Ostatni, 38. TAWS to zapis z samolotu znajdującego się 100 metrów za brzozą, o którą rządowy TU- 154M miał zahaczyć skrzydłem. Zapis” TAWS 38″ raportuje, że samolot nadal był w powietrzu i leciał kołami do dołu, w idealnym poziomie. W tym samym momencie na wysokości 36 metrów system TAWS notuje 11 awarii, w tym m. in. silników i sterów. według tzw. komisji MAK i komisji Millera, samolot miał rozczłonkować się dopiero po zetknięciu z ziemią, jednak urządzenia pokładowe wskazuje na coś zupełnie przeciwnego. Pokrywają się one z zeznaniami świadków, twierdzących, że rządowy samolot nad drogą już za feralną brzozą miał lecieć kołami do dołu. Zapisy urządzenia pokładowego zostały usunięte z raportu Millera. Widnieją w nim wszystkie zapisy systemu” TAWS” poza tym ostatnim, 38. całkowicie podważającym ustalenia komisji. Dlaczego” TAWS 38″ został przez komisję Millera ukryty? Dlaczego nagrania dokonane w JAK’u40 przez śp. chorążego Musia zostały zabezpieczone przez prokuratorów wojskowych po jego powrocie do kraju wieczorem 10.04.2010r i do dziś są przetrzymywane w prokuraturze ??? Czyżby dlatego,że według zeznań śp. chorążego Musia na nagraniu wyraźnie słychać jak kontrolerzy lotów w Smoleńsku kazali zejść na 50m, a wg kopii czarnych skrzynek TU-154M jest mowa o 100m, co oznaczałoby,że zawartość czarnych skrzynek tupolewa została sfałszowana, co mogło mieć miejsce, gdyż jak zeznał prokurator Rzepa, polscy biegli nie mieli dostępu do oryginalnych czarnych skrzynek!!

 2. SOLIDARNY
  | ID: 6c751c80 | #2

  Brawo PiS, Brawo „S”, Brawo Duda

  JOW – ja dziękuję – widzę jak wygląda senat

 3. Irena
  | ID: 94de6117 | #3

  @Solidarny. A ja jednak widzę JOW.To co mamy w senacie,trudno nie zauważyć i tu masz rację.Jednakże trzeba wziąć pod uwagę,że społeczeństwo musi być edukowane i musi zrozumieć ideę JOW. To po raz pierwszy głosowano i wyborcy nie rozumieli na czym polega wybór dobrego senatora.Więc edukuj, i przemyśl swoje poglądy.Ja już swoje zweryfikowałam na korzyść JOW.A specem od JOW jest pan Sanocki.Wproś się na debatę do Niego,zapewne nie odmówi Ci spotkania.A i w TVOpole z dnia 18.3.br. jest wywiad pana Redaktora Studziennegoz panem Sanockim.Odsłuchaj.Serdecznie pozdrawiam.

 4. Anonim
  | ID: 79a7f9b4 | #4

  Tu wyznawcom sekty smoleńskiej dowalił Sikorski: To się zdecydujcie: zamach czy katastrofa.

  Jesteście ŻAŁOŚNI i wasze krzyki tego nie zmienią. Ktoś tu wam kiedyś opisał wszystkie niuanse lotnicze (zdaje się były pilot), a wy i tak swoje.

 5. Anonim
  | ID: 39fcb120 | #5

  Fajnie usuwacie posty, gratuluję

 6. SOLIDARNY
  | ID: ea86705b | #6

  @Irena

  „W Sieci” obecny Numer z nowym Ojcem Świętym na okładce

  Strona38, 39 – „Jednomandatowa „Wiosna Ludów” Niech bóg broni ! ”

  Pan Czabański ładnie ukazuje pewne plusy oraz minusy

  JOW to nie jest panaceum na wszelki bolączki

 7. SOLIDARNY
 8. z Niemodlina
  | ID: 127173ba | #8

  @Anonim

  A jak nazwać sektę która mózg zamieniła na gó… serwowane w GW i TVN i wierzy w rzetelność komisji, która przez 3 lata nie potrafi zmierzyć brzozy za każdym razem podając inne wyniki, różniące się od siebie nawet o 150cm!!?? :) Zobaczcie sobie poniższy film i przysłuchajcie się uważnie tym manipulacjom, które stworzyły sektę wyznawców pancernej brzozy, dziś wiemy, że poza załogą w kabinie pilotów nie było innych osób. http://www.youtube.com/watch?v=7YV0VSqv92M

 9. AntyLeming
  | ID: 64bb905a | #9

  @Anonim

  JESTEŚ LEMINGIEM ;)

 10. Anonim
  | ID: b793a861 | #10

  A co to za problem być lemingiem? najpierw poczytaj o tym zwierzątku, a potem pier…

 11. AntyLeming
  | ID: 5abc71d5 | #11

  @Anonim

  Lemingiem rasowym 2+2=5

  zapewne dresiarzem jak najbardziej

Komentarze są zamknięte