NGO Gliwice: Projekcja ciekawego filmu „Zawód Prymas Polski” oraz spotkanie z reżyser Anną Pietraszek

Niezależna Gazeta Obywatelska

Ks. Prymas Stefan WyszyńskiAkademia Liderów Opinii zaprasza w czwartek, 21 marca o godzinie 17:30 do Centrum Edukacyjnego im. bł. Jana Pawła II, na wykład Anny   Pietraszek, p/t O   dezintegracji państwa i Kościoła, sposoby obrony. Jako wstęp do wykładu Pani Anna   zaprezentuje swój film: ZAWÓD   PRYMAS POLSKI.

Dziś – ANNA PIETRASZEK – jedyny cywil i jedyna kobieta, która ukończyła Akademię Sztabu Generalnego w   1992 roku, która Afganistan i tamtejsze gry wywiadowcze zna jak własną kieszeń, która pracowała   kilkanaście lat w telewizji, autorka wielu filmów – wygłosi wykład i pokaże swój film, który jest od lat   tzw. półkownikiem. Tylko u nas można go bezpłatnie obejrzeć! Potem opowie nam o bezpieczeństwie państwa zewnętrznym i wewnętrznym. Odpowie na na pytania, szczególnie   na temat mediów i ich właścicieli.

Sądzę, że każdy patriota powinien temat dobrze poznać. Nawiązaniem do wykładu niech będzie myśl   chińskiego stratega sprzed 2500 lat Sun Tzu.

W dniach 22-23 marca Zabrzańskie Dni życia. W piątek debata Dziecko – dar czy   kara? z udziałem psycholog Bogny Białeckiej i Siostry Augustyny Milej, ginekologa oraz wspaniały   film October   Baby, oparty na faktach. W sobotę o godzinie 15:00 z Placu Wolności wyrusza Marsz Życia. Zapraszamy   wszystkich mieszkańców Gliwic, Zabrza i Bytomia. Zamanifestujmy poparcie dla Życia od poczęcia do  naturalnej śmierci.

Autor: Marek Waniewski

Komentarze są zamknięte