„Najpierw siła, potem masa – Setka z Hakiem – to jest klasa!

Niezależna Gazeta Obywatelska1

setaTo jedno z wielu haseł reklamujących fantastyczną, sportowo-harcerską imprezę o charakterze ogólnopolskim, noszącą właśnie nazwę „Setka z Hakiem”.

Zapraszamy na rajd organizowany przez Harcerski Akademicki Krąg Instruktorski, w którego skład wchodzą głównie harcerze, studenci Uniwersytetu Opolskiego i Politechniki Opolskiej.

Odbędzie się on w dniach 10 – 12 maja 2013 roku na terenie Opolszczyzny.

Ale o co tak naprawdę chodzi i gdzie jest haczyk?

Całe zadanie uczestników tego ekstremalnego rajdu polega na przejściu lub przebiegnięciu 100 km plus hak (w postaci kilku dodatkowych kilometrów) w 24 godziny, z mapą i opisem trasy w ręku.

Trudne? Spróbuj!

Wystarczy, że podejmiesz wyzwanie i przejdziesz chociaż część – dobra zabawa, nagrody dla najlepszych oraz upominki i dyplomy dla wszystkich – gwarantowane!

Koszt: 35zł dla członków ZHP – osób wpisanych do ewindencji ZHP,

40zł dla osób niezrzeszonych w ZHP

45zł dla wszystkich, którzy wyślą zgłoszenie po terminie.

Zachęcamy do zgłębienia informacji na stronie http://haki.uni.opole.pl/setka.html, gdzie znajduje się regulamin rajdu i polubienia naszego fanpage’u na facebooku.

Zobaczcie sami, jak młodzi ludzie potrafią zrobić coś naprawdę dobrego ;)

Kontakt i zgłoszenia pod adresem e-mail: [email protected]

Autor: Dominika Hebda

  1. kajtek
    | ID: ea4380f0 | #1

    Widać wyraźnie skutki hodowania ludzi przez mniejszosci… hercerze z reklamy , przejęli system wytworzony przez łowców sitkomów, skandali, reklamy niby przez prowokacje. Hasło udawanych harcerzy uświadamia jak szybko „CYWLIZACJA ŚMIERCI ” przniosla ujemne skutki dla póxnych wnuków Szeli .

Komentarze są zamknięte