Otwarto duży sklep odzieżowy w Turawa Park

Niezależna Gazeta Obywatelska2

otwarcie_sklepu_kikWysoka jakość w korzystnej cenie to niekwestionowana zaleta asortymentu sygnowanego logo marki KiK. 28 lutego 2013 dyskont otworzył kolejny sklep na terenie Polski. Nowy sklep sieci KiK w Centrum Handlowym Turawa Park w Zawadzie k. Opola oferuje urozmaicony asortyment produktów obejmujący odzież damską, męską i dziecięcą, jak również dodatki, biżuterię oraz zabawki i tekstylia domowe.

Marka KiK cieszy się w Europie dużą popularnością. Sieć tworzy obecnie ponad 3 200 sklepów, rozlokowanych w 8 krajach Europy: Niemczech, Austrii, Czechach, Słowenii, Chorwacji oraz na Węgrzech, w Słowacji i Polsce. Do końca 2013 roku właściciel marki planuje poszerzyć liczbę dyskontów na terenie Polski i otworzyć aż 50 kolejnych sklepów.

Wysoka jakość w przystępnej cenie

Klienci z wielu europejskich krajów chętnie wybierają produkty firmy KiK, dlatego też właściciel marki postanowił również w Polsce sukcesywnie rozwijać popularną sieć. W efekcie, oferowane w sklepach KiK produkty wysokiej jakości, będą dostępne także dla polskich klientów.

Zawadzki KiK w Centrum Handlowym Turawa Park to już 18 sklep tej sieci na terenie Polski. Nowo otwarty sklep mieści się na powierzchni 550 m2. Optymalna wielkość przyciąga otwartą przestrzenią, która umożliwia swobodne poruszanie się po sklepie, a dogodna lokalizacja zachęca do częstych odwiedzin.

Zgodnie z misją marki wyrażającej się w haśle: „Klient jest Królem” firma KiK wychodzi naprzeciw wymaganiom swoich Klientów, oferując im wyłącznie produkty wysokiej jakości. Do zakupów w nowym sklepie KiK zachęca również szeroki wachlarz cenowy, który sprawia, że spośród licznych towarów łatwo znaleźć rzeczy dostosowane do naszych zasobów finansowych. Urozmaicony asortyment dzięki atrakcyjnej ekspozycji sklepu przykuwa uwagę różnorodnymi modelami i kolorami. Z pewnością tak bogata oferta produktów umożliwi dokonanie satysfakcjonujących zakupów dla wszystkich członków rodziny.

Wszystkich, którzy poszukują ubrań doskonałej jakości i w rozsądnej cenie lub chcą odświeżyć wnętrze domu oryginalnymi artykułami dekoracyjnymi zachęcamy do zakupów w sklepie KiK, od poniedziałku do soboty, w godzinach od 9 do 21 oraz w niedzielę od 10 do 20.

Informacja prasowa KiK Textil sp z o.o., Gut PR

  1. Irena
    | ID: d51ac16d | #1

    Te sklepy maja towar o wysokich cenach. Ciekawe, czy bedzie ł zbyt na towary.W regionie opolskim króluje bezrobocie, społeczeństwo bez przychodów,głodem dzieci przymierają a rady miast z burmistrzami,prezydentami wyrazaja zgodę na zabudowywanie polskich terenów, z których zadnych korzysci nie mają.Bo zazwyczaj podatków Gminie nie płacą.Własnie wyczytałam ze i władcy Nysy pozwalaja na zabudowe sklepami najładniejsze tereny. A tutaj bezrobocie sięga 30%. Głupota,głupotę goni. A pomyśleć,że rządzący sa po polskich studiach wyższych.Nie nauczono ich rządzenia ani majątkiem gminnym,ani pilnowania np.lasu /w Nysie ukradziono las,/.Jedynie co opanowali do perfekcji to Likwidowanie Szkół.Dokąd idziesz Polsko?

  2. Reklama?
    | ID: 4bd65ae9 | #2

    Od kiedz NGO reklamuje niemiecki kapitał??

Komentarze są zamknięte