Klub 150 największych firm na Opolszczyźnie

Redaktor Obywatelski2

Zaklad firmy ZOTT w OpoluW woj. opolskim powstaje „Klub 150”, który będzie zrzeszał największe, najbardziej dynamiczne i innowacyjne firmy z regionu. Klub ma ułatwić funkcjonowanie biznesu na Opolszczyźnie.

„Będziemy pytać, co można zrobić dla firm, które są obecne na naszym rynku już od dawna. Czasem są to drobne rzeczy, jak np. przystanek dla pracowników w pobliżu zakładu, którego postawienie udaje się załatwić w dwa tygodnie, a nie trzeba na niego czekać miesiącami”

– powiedział kierownik Opolskiego Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera, Sławomir Janecki.

„W ramach Klubu 150 będzie można zrobić dużo fajnych i pożytecznych rzeczy, nie wydając na to wielkich pieniędzy. To coś, co nie będzie kolejną izbą gospodarczą i nie będzie też konkurować z  BCC, coś elitarnego i zamkniętego. Ma być formą nobilitacji dla firm”

– dodał.

Klub ma pomóc m.in. w nawiązywaniu kontaktów między firmami a szkołami zawodowymi, bo nie zawsze znane są oczekiwania i potrzeby drugiej strony.

info, pap, goa

  1. Irena
    | ID: 8308fff3 | #1

    Kluby,klubeczki,klubiki – a kto bedzie finansował ten Klub??? Może to i dobry pomysł??A tak na marginesie, to przystanek to miejscowa gospodarka komunalna winna zbudować.

  2. Jarek Toporowski
    | ID: b76a79db | #2

    Zdelegalizować LEWIATAN !

Komentarze są zamknięte