wPolityce.pl ujawnia nazwiska ekspertów prof. Piotra Glińskiego

Redaktor Obywatelski2

prof. Piotr Gliński interia.plJak pisze na portalu wPolityce.pl Piotr Zaremba w szerokim gronie ekspertów prof. Piotra Glińskiego znaleźli się: Czesław Bielecki, prof. Antoni Kamiński, gen. Roman Polko czy prof. Jacek Czaputowicz.

Jak czytamy na portalu:

Prezentacja współpracowników nastąpi, jak wszystko wskazuje, w najbliższą niedzielę. To nie będzie chyba jednak klasyczny gabinet z obsadą wszystkich resortów. Raczej przedstawienie ludzi odpowiedzialnych za różne odcinki.

– podaje wPolityce.pl

Wcześniej już ogłoszono kto zajmie się gospodarką:

Sprawami gospodarczymi zajmują się między innymi prof. Krzysztof Rybiński i prof. Witold Modzelewski. Ten pierwszy, ekonomiczny liberał i były wiceprezes NBP, zasłynął ostatnio nieco prowokacyjnym programem wspierania dzietności. Ten drugi jest przede wszystkim uznanym ekspertem podatkowym i zresztą autorem podatkowych projektów ustaw zgłaszanych przez PiS. Był kiedyś wiceministrem finansów w ekipie SLD-PSL.

Całość tekstu można przeczytać na portalu wPolityce.pl

wP, lz

  1. Irena
    | ID: 5090b53d | #1

    Pan Gliński -Dobiera kompetentnych ludzi, prawidłowo ocenia potrzeby gospodarcze państwa.Wierzę,że wyciągnie nas z zapaści,do której pan Tusk z panem Rostowskim i nie bójmy się powiedzieć,również z panem Prezydentem Komorowskim doprowadzili.

  2. Irena
    | ID: 5090b53d | #2

    „Przy Pomniku Inki” film – Stanisław Markowski i inni patrioci .Warto zobaczyć.Do czego to doszło? Żeby trzeba było przeklinac premiera i prezydenta swojej Ojczyzny?! @ NGO -dzięki.

Komentarze są zamknięte