Onet kolejny raz wspiera homoseksualizm

Niezależna Gazeta Obywatelska2

Kardynał TurksonTego, że portal Onet, jest portalem dla kretynów i ludzie totalnie wciągnięci w walkę ideową go tworzą, nie muszę chyba udowadniać. Portal ten, wielokrotnie krytykowany na moim blogu (o zgrozo, powstałym na tej platformie, ale już przeniesionym!), oraz przeze mnie nagłaśnianym na NGO, znany jest z antykatolickich tekstów, jakie publikuje.

Dzisiaj (tj. 21.02.2012 r. o godz. 00:02), onet opublikował artykuł, który szkaluje dobre imię teoretycznego następcy papieża Benedykta XVI, kardynała wywodzącego się z Afryki. [1] Tym razem, do głosu dopuścili organizacje zboczeńców, a które to organizacje, promujące się na „Walczące o Prawa Człowieka”, nagłośniły wypowiedź Kardynała Petera Turksona, który powiedział, iż:

Tradycyjny, afrykański system wartości ochraniał tamtejszą ludność przed takimi tendencjami – powiedział Turkson w rozmowie dla CNN, gdy obwinił księży gejów za pedofilię w Kościele – W większości społeczności homoseksualizm, a nawet jakiekolwiek bliskie kontakty pomiędzy osobami tej samej płci, są bardzo źle postrzegane. To kulturowe tabu chroni nasze społeczeństwo od wielu lat

Na wypowiedź kardynała Turksona, jak to mawiają media: „poważnego kandydata na tron Piotrowy” (skąd wiedzą, skoro nawet katolik z Wałbrzycha może być papieżem..?), uraziła środowiska wynaturzeńców, w tym ich działaczkę – Ruth Hunt – która odpowiedziała, iż jest to bulwersująca wypowiedź, i oświadczyła, że „jest to wyjątkowo bezduszna wypowiedź, godząca w Prawa Człowieka”. Zastanawiające jest to, jakie prawa człowieka są łamane? Może prawo do życia i godnej śmierci? Może prawo, do godności osoby ludzkiej, od poczęcia, do naturalnej śmierci?

Oczywiście, są też ataki ze strony osób, które działają w organizacjach, które zrzeszają ofiary księży pedofili – np. John Nolson, który odparł, iż słowa Kardynała Turksona są kłamstwem, gdyż może podać listę przypadków księży pedofili z Afryki. Oczywiście, jak to u nich często bywa, nie podał ani jednego dowodu, czy nazwiska, co świadczyć może o tym, co zazwyczaj – to zwykła nowomowa i kłamstwo.

Mało tego. Artykuł, o jakim mowa, nazywa „kontrowersją” to, iż Kardynał Turkson powiedział, że muzułmanie islamizują Europę. Czy ktokolwiek, kto zajmuje się społeczeństwem, lub wolni strzelce – jak ja – zaprzeczą temu, że muzułmanie islamizują Europę? Przecież to jest fakt. Tak, jak i faktem jest, że księża pedofile, to skutek działania księży gejów! Przecież w Irlandii, w której Kościół odszczepił się od Kościoła Matki, występują organizacje „księży” (ekskomunikowanych), które dążą do legalizacji pedofilii. I te same organizacje, dążą do uznania księży gejów! Mało tego! Dane naukowe jasno pokazują, że wśród gejów, nieproporcjonalnie wysoki jest odsetek pedofilii! [2] Co skutkuje stwierdzeniem, iż Kardynał ma rację!

Przemiany, jakie dokonują się w społeczeństwach, ta cała rewolucja seksualna i gender, ma wpływ także i na duchownych, którzy przecież wywodzą się ze społeczeństwa. Warto się nad tym zastanowić, nim zasiądziemy do czytania artykułów, serwowanych nam przez takie szmatławce, jak Onet.

Autor: Maciej Kałek

[1] http://wiadomosci.onet.pl/swiat/kardynal-peter-turkson-obwinia-ksiezy-gejow-za-ped,1,5426235,wiadomosc.html
[2] http://www.homoseksualizm.edu.pl/index.php/co-mowi-nauka/34-psychologia/184-homoseksualizm-a-pedofilia

 

  1. Irena
    | ID: 6057bce2 | #1

    Nie mogę pojąć,że co niektórzy nie mogą sobie poradzić z czterema literami.Toż to niebywała słabość tego człowieka.A może to tak musi być???

  2. Jacek
    | ID: 01d5ab8b | #2

    Świetnie by było gdyby taki był ten nowy Papież. Suuuper!!!

Komentarze są zamknięte