Papież pozwany! Czyli kolejne afery lewaków

Niezależna Gazeta Obywatelska2

Maciej KałekKilku prawników, rzekomo reprezentujących ofiary księży pedofilii, pozwało papieża Benedykta XVI i trzech wysokich rangą duchownych, o zbrodnie przeciwko ludzkości. Wniosek został złożony w Trybunale w Hadze.
Za główne złożenie, odpowiedzialne są dwie organizacje: Nowojorskie Centrum Obrony Praw Konstytucyjnych (CCR), oraz organizacja zrzeszająca ofiary księży pedofilii (SNAP). Zarzuca się duchownym, iż działali z pełną świadomością, przy zatajaniu aktów pedofilii, a nawet je wspierali, pomagali i czerpali zyski. Obydwie organizacje domagają się, aby papież Benedykt XVI, oraz trzech duchownych: Amerykanin Wiliam Levada, oraz dwaj Włosi: Angelo Sodano i Tarcisio Bertone, zostało przebadanych w sposób 100% kryminalny, czy nie mieli nic wspólnego, z zamiataniem pod dywan afer pedofilskich.

Jest to chamski i wyjątkowo durny pomysł lewicy, a jak podejrzewam – i prawników, którzy wyzyskują jak mniemam urazy i łatwowierność swoich klientów, do wniesienia tak potężnego oskarżenia (sami by zyskali dużo forsy). I ofiary ich ataków, nie są przypadkowe – papież BXVI, będąc jeszcze J.Ratzingerem, działał – najpierw na zlecenie samego JPII, a potem sam na własną rękę, w walce z pedofilią w Kościele. I trzeba to zaznaczyć – bardzo, bardzo radykalną walką! Do tego stopnia, iż niektórzy duchowni, osądzeni o pedofilię, nie mieli nawet adwokata, a nawet były im odbierane przywileje kapłańskie na czas wyjaśnienia sprawy (co nie ma miejsca nawet po zabiciu – kapłan wtedy wciąż jest kapłanem!). Głupota tych ataków, idealnie się wpisuje w systemową walkę z Kościołem.. Zastanawia niejako, czy i z Irlandii zgłosili się ludzie, skoro Kościół tam działający, jawnie popierający pedofilię, od lat jest od Kościoła Matki odrzucony i ekskomunikowany…? Lewicę nie obchodzą fakty, ich obchodzi, by szokować. I się udaje!

Nikt nie pyta, dlaczego szefowie LGBT (np. James Rennie – szef LGBT Youth Scotland) gwałcili roczne dziecko przyjaciół, i to w sposób brutalny, dzwoniąc na dodatek do 7 innych kumpli.. nikogo nie obchodzi większość „homoseksualistów” wśród przypadków pedofilii.. ludzie wolą kierować oczy na jedyną organizację, która walczy z seksoholizmem i pederastią, walczącą z wolnym seksem, rozwiązłością, oraz pedofilią do tego stopnia, że dla wielu jest ona skrajnie niewygodna. To doprawdy straszne, bowiem – gdy oni nabijają sobie kieszenie kłamstwami, wydając książki, artykuły, filmy, a nawet pozywając papieża (ile zakład, że przegrają, i to w jednym z lewicowych Trybunałów..?), to nam odbiera się prawo do walki z prawdziwym wrogiem małych dzieci – gejami i aborcjonistkami.

Jak więc wyglądają dane statystyczne, naukowe i policyjne…?
„Pedofilia to wykorzystywanie seksualne dzieci i nastolatków. Prawdą jest, że biorąc pod uwagę ogólną liczbę przypadków – większość aktów pedofilskich ma charakter heteroseksualny. Nie w tym rzecz. Wśród pedofilii występuje nieproporcjonalnie wysoka liczba homoseksualistów. Podczas gdy homoseksualiści stanowią 1-3% populacji, aż 1/3 aktów pedofilii popełniana jest przez homoseksualistów (1a). Konkretnie: 25% aktów pedofilii popełnianych jest na chłopcach (1b), a chociaż jednym z argumentów przeciw mówieniu o „homoseksualnej pedofilii” jest twierdzenie, iż płeć dziecka jest dla pedofila obojętna, a pociąga go niedojrzałość organizmu, jednak aż 86% pedofili wykorzystujących seksualnie chłopców deklaruje się jako homoseksualiści (1c). Zatem występowanie pedofilii wśród homoseksualistów jest wielokrotnie wyższe, niż wynika z prostej statystyki.”

„Z kolei Charles Silverstein (znany w Polsce np. z książki „Radość seksu gejowskiego”) w artykule z roku 2008 wyraża jednoznaczną deklarację:

Charles Silverstein: „Poza homoseksualizmem DSM (9)wymienia także sadyzm, masochizm, ekshibicjonizm, voyeuryzm, pedofilię i fetyszyzm jako zaburzenia psychiczne. Jeśli nie ma obiektywnego, niezależnego dowodu, że orientacja homoseksualna jest sama w sobie nienormalna, jakie istnieje usprawiedliwienie umieszczania jakiegokolwiek z innych zachowań seksualnych w DSM?” (10)
„Mija w tej chwili 35 lat od usunięcia homoseksualizmu z DSM, co było naszym celem krótkoterminowym. Nasz cel długoterminowy – usunięcie z DSM różnie określanych perwersji seksualnych, zaburzeń seksualnych i parafilii, w zależności od wydania, nie został zrealizowany” (11).”

Źródła:

(1a) Kurt Freund, Robin Watson, and Douglas Rienzo, “Heterosexuality, Homosexuality, and Erotic Age Preference,” The Journal of Sex Research 26, No. 1 (February, 1989): 107.

(1b) Blanchard, R et al., (2000) Fraternal birth order and sexual orientation in pedophiles. Archives of Sexual Behavior 29: 463-78. (artykuł płatny)

(1c) W. D. Erickson, “Behavior Patterns of Child Mo- lesters,” Archives of Sexual Behavior 17 (1988): 83.

(9) DSM – Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders – spis zaburzeń psychicznych publikowany i aktualizowany przez Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne – przyp. tłum.

(10) Silverstein Ch.(2009) The Implications of Removing Homosexuality from the DSM as a Mental Disorder Archives of Sexual Behavior 38:161–163, s.162 (artykuł płatny)

(11) Tamże.

(cały artykuł, tutaj:  http://www.homoseksualizm.edu.pl/index.php/co-mowi-nauka/34-psychologia/184-homoseksualizm-a-pedofilia  )

Co się więc tyczy powiązań papieża z pedofilią… może źle robiliśmy, zbyt wiele czasu daliśmy pederastom? Może w końcu pozwijmy ich i dajmy wyraz na cały świat, kto tu jest naczelnym pedofilem?
Bo potem, z powodu i na fali takich idiotycznych kłamstw i pomówień, powstają strony bluźniercze o papieżach i antyklerykalne teksty, portale i strony.

Autor: Maciej Kałek

 1. | ID: e9e9a172 | #1

  Afery lewaków, blużniercze, kłamliwe pomówienia, również strony o treściach antyklerykalnych są wspomagane przez diabła.I to sobie musimy uzmysłowić. Mamy obowiązek,przychodzić z pomocą kapłanom,przez czynne uczestniczenie we wszelkich pracach jak to przykościelnych,jak też związanych z nauczaniem religii. Czas należy mieć wypełniony,a szczególnie młodzież. I o to,my dorośli powinniś my zadbać. Np.Salezjanie prowadzą na wysokim poziomie szkoły.Jedną z nich jest w Oświęcimiu.Wychodzą z niej chłopaki ze zawodem w ręku,umieją grać na instrumencie.umieją pilnować porządku. Każdy znalazł sobie pracę względnie sam stworzył miejsce pracy zakładając działalność gospodarczą.Są zaradni. Książa umieją ich wychować lepiej,niż nie jeden ojciec,I chwała im za to.Księży należy bronić,bo kto nas poprowadzi do nieba? Materia duchowa jest trudna,człowiek grzeszny.

 2. MIZIAFORUM
  | ID: 69932926 | #2

  TU MACIE WSZYSTKO CO DOTYCZY TEJ SPRAWY WŁĄCZNIE Z WCZORAJSZYM INFO – O ARESZTOWANIU

  LINKI DO DOKUMENTÓW W ORYGINALE I POLSKIE TŁUMACZENIE STRESZCZENIE

  http://miziaforum.wordpress.com/2013/02/13/benedykt-xvi-abdykacja-bo-zostanie-aresztowany-i-postawiony-przed-miedzynarodowym-trybunalem/

Komentarze są zamknięte