Pokłosie manifestu red. Geberta

Redaktor6

Redaktor Konstanty Gebert vel Dawid Warszawski okrakiem wycofał się z ataku przeprowadzonego na łamach weekendowego wydania Gazety Wyborczej. Przeprosił publicznie prof. Zdzisława Krasnodębskiego za przypisanie mu argumentów użytych przez jednego z blogerów.


Tekst dziennikarza Wyborczej wpłynął jednak na niektórych lemingowych internetowych komentatorów.

Blogerka Eliza (www.eliza-dumoulin.blog.onet.pl) 3 lutego, pisze:

„W całej Europie jest tylko u nas gatunek świń, które są w stanie zlustrować i prześwietlić komuś całą rodzinę zaczynając od nieboszczyków, a na jeszcze niepoczętych dzieciach kończąc oby tylko coś znaleźć. Te świnie bez szukania haków wyzdychałyby z tęsknoty za ryciem muszą więc grzebać w przeszłości i ryć. Lustrują więc sędziów, polityków, dziennikarzy i innych, którym nie po drodze z ich opcją polityczną i ich tokiem rozumowania. W wystąpieniu Krasnodębskiego jest zwykła chamska podłość. Ciekawe, że prawicowym chamom przeszkadza np.matka Tuleyi choć tenże sędzia skazał szereg SBeków i ojciec Geberta, ale już nie przeszkadza im dla przykładu stalinowski sędzia Kryże mający niejedno życie na sumieniu, czy braciak zmarłego Glempa, były sekretarz KC w Inowrocławiu, ani też fakt że sam Glemp był w ZMP. Co za kołtuńska hipokryzja w tej prawicowej hołocie”.


Jakość publicznej dysputy lemingów zaczyna przypominać język rynsztoka. Mowa nienawiści uskuteczniana przez internacjonalistów i kryptopostkomunistów poraża. Domaganie się prawdy realizowanej przez pryzmat lustracji jest uznawane za domenę “świń”. Wypada przypomnieć, że kto sieje burzę … ten zbiera deszcz.

(PAC), Niezależna Gazeta Obywatelska w Bielsku – Białej

 

 1. Tofik
  | ID: 43acbd11 | #1

  Raczej mówi się „kto sieje wiatr, ten zbiera burze”, ale rozumiem, że wasz mózg funkcjonuje tylko poto, żeby nie ustały funkcjie życiowe (choć szkoda, że muszą funkcjonować)

 2. PAC Bielsko – Biała
  | ID: ee2b3d48 | #2

  @ Tofik Celowo użyto i zaadaptowano przysłowie.

 3. | ID: 146ad1a0 | #3

  Na mojej stronie pisze:
  Zdjęcia w albumach i artykuły na tym blogu są moją własnością i podlegają ochronie prawnej zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych. NIE WYRAŻAM ZGODY NA ICH KOPIOWANIE I PRZETWARZANIE
  Mam wam przykleić taki proces zebyście się nie pozbierali?

  ps
  tą wasz a gazetkę skomentuję tak : „musk” wam kawki wydziobaly biedaki…

 4. 7 lutego 2013, 08:50 | #1
 5. 7 lutego 2013, 08:53 | #2
 6. kajtek
  | ID: 2bdb92b8 | #4

  Wzburzona Autorko u nas płockie mniejszości nacyjne zrobiły tak…..
  A prokuratury umarzają tak 7 lat…..

  …………..Re: 150 lat temu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl Gość: Marek 19.01.13, 16:39 Odpowiedz Jak pan śmie zabierać głos i pokazywać się ludziom na oczy, pouczać, jeśli nie potrafił pan zadbać o groby własnych przodków szczególnie własnej matki i ojca. Groby naszych przodków powinny oprócz życia być rzeczą najcenniejszą, najbliższą sercu każdego Polaka i Katolika przez duże K. Jest pan zwykłą łajzą i szumowiną, a teraz niech pan to wysyła gdzie chce, prokuratury a najlepiej pan zrobi, jak wyśle to pan do samego Belzebuba, on pana zrozumie………….

  czy szukanie na cmentarzu potępisz czy jak Organa powiesz OK?

Komentarze są zamknięte