PSL i PJN razem programowo

Redaktor Obywatelski1

Jutro w Sejmie odbędzie się pierwsza wspólna konferencja prasowa, podczas której liderzy obu partii zadeklarują współpracę programową. Jest to potwierdzenie wcześniejszych zapowiedzi lidera ludowców Janusza Piechocińskiego.

Na początku miesiąca wicepremier Piechociński zapowiedział, że chciałby pójść do eurowyborów w towarzystwie PJN i Solidarnej Polski.

Jak widać apel opłacił się, bo liderzy partii rozmawiali dziś podczas spotkania roboczego o współpracy programowej.

Czy zatem będzie połączenie list? Czy zobaczymy Pawła Kowala, Pawła Poncyliusza czy Elżbietę Jakubiak na liście PSL? A może powstanie nowa nazwa, np: Polska Ludowa Jest Najważniejsza?

lz

  1. | ID: 450dd8f6 | #1

    Nie szkoda to czasu na te konferencje? Nie szkoda to cennego czasu na wróżenie, co też zawiera miedzy wierszami ,program zjednoczonych partii? To przecież widać,co należy natychmiast zrobić,żeby Już naprowadzić gospodarkę na zdrowe tory. Widać,że nie chcą poprawić losu Rodaków.Mają wysokie diety,plus pieniądze na biura poselskie i nie myśla o Rodakach.Nie widzę ich dobroci.Doprowadzą do upadku Polski, i co ciekawe – nie będą się czuli winni. Należy wizytować biura poselskie oraz zasypywać pytaniami,pismami do czego zachęcam.W biurach jest cieplutko,milutko i cichutko więc zrób my żeby było głośno. Póki co możemy śpiewać „Stary niedżwiedż mocno śpi,my go nie zbudzimy,bo się go boimy” – ale my się nie boimy.

Komentarze są zamknięte