Jestem dumny z bycia Polakiem!

Niezależna Gazeta Obywatelska16

Warto zauważyć, iż działacze partii i ruchów lewicowo – liberalnych, dążą (i to w sposób wyjątkowo radykalny) do przekształcenia tożsamości narodowej Polaków. Aby odrzucić dawną tożsamość, obrzydzają ją w każdy możliwy sposób. Poprzez obrzydzenie do odwiecznego Ducha narodu, kroczą ku reformie – totalnej reorganizacji komórek społecznych, aby w rezultacie gloryfikować Nowy System – System Socjalistyczny.

Dlaczego jednak, aby wprowadzić w tym kraju swoją wizję Państwa i społeczeństwa, ruchy te atakują Kościół Katolicki, oraz Narodowców? Odpowiedź jest banalna, choć wymagająca głębszej analizy historycznej – jesteśmy niewygodni.

Od wieków Polacy ze swoją Dumą Katolicką, opierali się najazdom, okupacjom, a nawet rozbiorom i eksterminacji ludności. Przychodzili najróżniejsi mordercy i mówcy, próbując zdobywać te tereny. Nie udało się się to ani razu do końca, nawet, gdy Polska była pod rozbiorami, bo nie doceniali przeciwnika. To akurat doskonały atut naszego kraju i naszej ludności – nigdy nikt nas nie doceniał. Pierwszym, który docenił naszą teoretyczną możliwość przeszkodzenia w planach, był Adolf Hitler. Zauważył on, iż Polacy to naród wyjątkowo dumny, oddany tradycji i bohaterom narodowym – wystarczy przypomnieć, że dawniej (w złotych latach) kombatanci i dawni bohaterowie, spotykali się w konkretnych Kongresach i Organizacjach, które cieszyły się powszechnym narodowym szacunkiem, a budynki te przypominały zamki.

Katolicyzm dla teorii Hitlera był tym, czym dla Nowickiej jest Prolife – skrajnie przeszkadzającą i niebezpieczną dla morderczych planów ideologią. Ideologią wspierającą Niepodległość Narodu, Niezawisłość Sądów, Wolność Jednostki, Pamięć i Dumę z historii. Faszyści zdawali sobie sprawę z tego, jak niebezpieczną dla ich idei ewolucyjnej (o rasach ludzi i podludzi), jest idea Człowieka/Dziecka Bożego, przepełnionego aktami heroicznymi, w obronie tego, co Dobre.

Warto przypomnieć to, iż w Polsce walka z okultyzmem była na wysokim poziomie – niektóre kraje wczesnochrześcijańskie, obserwujące świeżo ochrzczoną Polskę, nawet mawiały, że Polacy nie walczą z pogaństwem, jak należy. Bo i owszem – nawracaliśmy serca ludzi, z rzadka używając miecza. Zaś to, co zastąpiło ludowi pogaństwo, czyli katolicyzm, spajało wszystkie Grody w jeden, silny Naród, podległy bezwzględnie jednemu władcy. W późniejszych wiekach, Polacy w takim samym stopniu zwalczali między sobą pogaństwo, choć – rzecz jasna! – są małe wyjątki (podane np. w Dziadach A.Mickiewicza), które jednak zawsze były rzeczą podrzędną, ukrytą wśród narodu.

Teraz wystarczy pomyśleć, jak straszliwym narodem musiał być dla Hitlera (który lubował się w okultyzmie i magii) naród Polski! To też tłumaczy Blitzkrieg – w książkach z historii wyczytamy, że Hitler chciał w ten sposób udaremnić przeprawę przez Polskę wojsk przeciwnych Hitlerowi. Ja jednak myślę, opierając się na zdaniach Hitlera, że chodziło też o ten strach – strach przed Narodowym Katolicyzmem i tym, jak mógłby wpłynąć na otumanione społeczeństwo niemieckie.

A czy z Leninem i ze Stalinem było inaczej? Obaj komunistyczni ateiści, mordercy, którzy łamali prawa Boże na każdym kroku swoich chorych karier politycznych… Straszliwe to dla nich musiało być, że istnieje gdzieś blisko kraj ludzi wielkich, zdolnych do największych poświęceń, w walce o Boga, Honor i Ojczyznę.

Dzisiaj, w dobie „nowoczesnego kosmopolityzmu” i populizmu, tandety i chamstwa, lewica odkrywa swoje karty – robią to samo, co Hitler i Stalin, choć (Bogu dzięki!) nie w tak agresywnym wymiarze. Jak na ironię, jesteśmy nazywani faszystami, a przecież to faszyści nas zwalczali ile się dało! Czyż w Auschwitz nie było mówione do więźniów, iż jeżeli są żydami, lub księżmi, to zginą pierwsi?

Lewica dzisiaj działa takimi samymi słowami, co faszyści i komuniści, tym razem jednak uderzając w Rodzinę. To doskonałe posunięcie lewicy – Rodzina to podstawowa komórka kulturotwórcza – słaba komórka rodzinna równa się słaby Duch Narodowy!

Przełamanie tej kultury łacińskiej – katolickiej, przez kulturę Śmierci, promowaną przez media i lewactwo, następuje na drodze ciągłej, nieustającej rzeki/potoku oszczerstw na temat Kościoła, Narodowców, Ruchów Patriotycznych, a zarazem na ciągłym i nieubłaganym fenomenie gloryfikacji zboczeń, wypaczeń, dewiacji, perwersji, słabej woli, hedonizmu, nihilizmu, cynizmu, alkoholizmu i New Ageowskich praktyk.

Zdaje się, że polscy Narodowi katolicy, Narodowcy, mają swojego wroga na tacy podanego. Łatwo bowiem obnażyć tego typu próby manipulacji, które nawet ja – zwykły 21 latek – potrafię wyłuszczyć.

Jednak jest mały problem – opór społeczeństwa, które utkwione po części mentalnie w chorym PRLu z jednej strony, a z drugiej w zakłamanym świecie MTV i nihilizmu, nie chce nawet słuchać na temat spraw dotyczących Narodu.

Przełamanie tego oporu, nie będzie łatwe. Przeciwnie – wymagać będzie wielu lat ciężkiej pracy u podstaw, już w szkołach podstawowych i w sklepach z zabawkami, w branży filmów dla dzieci, oraz książek preferowanych dla nieletnich.

Takie to zadania czekają na narodowców. Wielce złożone, wielce trudne, wielowymiarowe… dotyczą one tak wielu dziedzin: socjotechniki, zabawy, psychologii, pedagogiki, ekonomii, polityki i edukacji. Bogu dzięki jednak, że Ruch Narodowy ma przyjemność w swoich szeregach gościć fachowców w tych dziedzinach. Ruszmy więc nasze serca, ruszmy nasze mózgi, ruszmy nasze wszystkie narządy w walce o Polskę Wielką! Rusz NaRząd!

Autor: Maciej Kałek

 1. z Niemodlina
  | ID: 01992d38 | #1

  Nie uda im się to! Nie udało się zaborcom,okupantom, komunistom, nie uda się lewicowo-liberalnym pasożytom, jestem tego pewien. Nihilizm i zdziczenie serwowane przez TVN czy MTV w końcu się wszystkim przeje, po tym wszystkim przyjdzie opamiętanie, to już się dzieje, wystarczy spojrzeć na niezależnych artystów, taki Tadek Firma śpiewa o Żołnierzach Wyklętych, rtm Pileckim i ma ponad 500.000 wyświetleń mimo że nie uświadczy się jego muzyki w radio i TV.

 2. Kapą
  | ID: 7a8953a8 | #2

  Jeszcze Polska nie zginęła…
  Przekonać nieprzekonanych, wyplewić chwasty i zbudować Wielką Polskę!

 3. Nocturno 20
  | ID: d4fdfbb2 | #3

  Znowu światopogląd. Widocznie Głubczyce bardzo bogate są – Polskie Zagłębie Ruhry ?

 4. Nocturno 20
  | ID: d4fdfbb2 | #4

  Ja też jestem dumny z bycia Polakiem ,ale samą miłością człowiek nie żyje. Jeść trzeba.

 5. | ID: 39104e66 | #5

  @P.Nocturno 20 ! Nie samym chlebem człowiek żyje,ale słowem bożym- z dzieciństwa zapamiętałam. Zauważyłam,ze głupota ma sie dobrze.We wszystkich mediach,Ale media sa w obcych rękach i stąd nasze piosenki,wiersze nie są prezentowane.A zawdzięczamy tą sytuację kolejnym rządom z prawa,z lewa i od środka,które to media polskie spieniężyły.Ale gdzie sa te pieniądze?Nie wiemy,To tajemnica.I tak kolejno ze wszystkim,co dychało.Tylko zmiana posłów,rzadu spowoduje ,że decyzje podejmować będą prawdziwi reprezentanci Narodu.Tak,jestem dumna że jestem Polką!Ale smutno mi że młodzież polska zmuszana jest do wyjazdu z krajui,aby pracować i życ.A nasze wielkie bogactwa naturalne nie sa wykorzystane dla rozwoju gospodarki.Cisną się na usta nie cenzularne słowa.

 6. kajtek
  | ID: 585a73ad | #6

  ten w kółko o dumie…………Nie widziałem ani jednego narodu , który by mówił ,że nie jest dumny. To patologia w x celu.
  BÓG HONOR OJCZYZNA – tu jest wszystko.

 7. kominiarz
  | ID: ad75dc41 | #7

  @z Niemodlina
  Tak samo jest zresztą z ksiażkami o niepodległościowym podziemiu, a zwłaszcza o NSZ. Szmatławce zapełniają wystawy księgarń,a po książkach tego typu ani śladu. Trzeba wiedzieć gdzie ich szukać i nieraz sporo się nagimnastykować,żeby znaleźć to czego się szuka. Jednak pomimo tego moje półki uginają się coraz bardziej książkami o bohaterach ,a w gówniane ksiegarnie wbijam i moja noga nie przekracza ich progu.

 8. Slonssok
  | ID: e144b160 | #8

  A ja jestem Niemcem, mogę być z tego dumny?

 9. | ID: 39104e66 | #9

  @ P.Slonssok !Jak jestes dobrym człowiekiem a tak sądzę,to masz prawo być dumnym Niemcem.

 10. Szewc
  | ID: e144b160 | #10

  @Irena <- I like it

 11. Szewc
  | ID: e144b160 | #11

  @Irena
  (…).Tak,jestem dumna że jestem Polką(…)
  Moze sie poznamy?

 12. | ID: 39104e66 | #12

  @ P.Szewc ! Wybacz,ale jestem bardzo zajęta. I w związku. Interesuja mnie tylko wypowiedzi na portalu.Pozdrawiam

 13. Szewc
  | ID: e144b160 | #13

  A mialem cichą nadzieję :(

 14. anonim
  | ID: d9f925e4 | #14

  A z czego być tu dumnym kiedy ziomale w kraju jak i za granicą wstyd przynoszą.Strach pomyśleć kim jesteśmy (tak do przykładu) na zachodzie europy.

 15. Nocturno19
  | ID: d19577be | #15

  Drodzy Moi,
  po1 Tak Szewc, masz prawo być dumny, ale znając historię Niemiec, raczej macie mniej powodów do dumy (Hitler to nie jedyna wasza agresja na Polskę) niż Polacy. Niemniej, patriotyzm i narodówki w każdym kraju są mile widziane.
  po2 każda rzecz, czy to informacyjna, czy to empiryczna, faktyczna, opiniotwórcza – zawsze jest naznaczona OPINIOWANIEM. Poglądem.. Inaczej sprawę opisze komuch, inaczej katol. Także brednią jest mówienie, że nie powinno się mówić o poglądach i tym bardziej o dumie.. a wlaśnie że przez 300 lat ostatnich, non stop naszą dumę gaszono i burzono, budując politykę Wstydu. Koniec z tym!

 16. kajtek
  | ID: 585a73ad | #16

  … koniec z tym ..powiedział SZREDER

Komentarze są zamknięte